Tradycyjna Europa
Pisanie prawdy.
13 obserwujących
54 notki
141k odsłon
  934   2

Wirus polityczny Covid-19; część I

Marcin Malik
Marcin Malik

Wirus polityczny Covid-19; część I


Wrogiem doskonałym jest wróg który nie istnieje, lub którego istnienia nie jesteśmy nawet pewni, gdyż wtedy nie wiadomo kogo powiesić w przypadku wpędzenia świata w biedę. Taktyka “Dziel i Rządź” była wspaniałym narzędziem globalistów do skłócania ze sobą wszelkich ras i kultur, po to aby było nami łatwiej rządzić na podbitych terenach. Inwazyjna imigracja obcych oraz nachalne mieszanie się ras sprawiły, że wielu ludzi już nawet straciło kontakt ze swoja tożsamością etniczną i narodową. Jednak z drugiej strony każdy monopol na władzę zaczyna się kruszyć, i dlatego aby zapomnieć o ciągle aktualnych problemach białej cywilizacji, globalny “Władca Ciemności” postanowił niszczyć w bardziej wyszukany sposób. Co jeśli rzekomy wróg którego istnienia nie jesteśmy nawet pewni zabija wszystkich, podobno bez względu na rasę, kulturę, wyznawaną religię czy poglądy polityczne. Najczęściej umierać będą jednak i tak ci najbiedniejsi i już niepotrzebni, i to niekoniecznie na sam wirus ale na jego następstwa ekonomiczne i psychiczne. Możliwe że szykuje się globalny reset, i znowu ktoś na tym zarobi ogromne pieniądze, natomiast średnia klasa pracująca będzie największym przegranym.


Wprowadzenie

Długo czekałem zanim napiszę ten artykuł, gdyż wiele się już wydarzyło i wiele się na pewno jeszcze wydarzy. Mój artykuł na pewno nie jest “wszystkim na temat wirusa”, gdyż wróg ten jest bardzo nieprzewidywalny, a ja nie jestem w stanie ująć wszystkich informacji w jednym artykule. Chciałbym tylko wyrazić swoje zdanie na temat tego co ja uważam, a uważam że świat to pole szachowe na którym my jesteśmy tylko pionkami.

Na samym wstępie chcę powiedzieć, że nie jestem lekarzem, ani wirusologiem, nie mam laboratorium w swoim mieszkaniu, i dlatego nie jestem w stanie stwierdzić czy wirus rzeczywiście istnieje czy nie. W moim przekonaniu istnieje tylko zmutowana wersja grypy. Czy powstała ona naturalnie czy może w laboratorium tego nie wiem. Wiem jednak że grypa Covid-19 jest bardzo przesadzona, i dlatego ekstremalny chaos, ogromne oburzenie społeczeństw, masowe zwolnienia z pracy oraz globalna nędza prowadząca do głodu – okażą się o wiele bardziej zabójcze dla ludzi niż sam wirus. Rządy są zdania, że wirus stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo, natomiast uczone głowy w temacie wirusologii mówią, że Covid-19 jest oszustwem, i że sama szczepionka nie będzia miała sensu gdyż nawet jesli ten wirus istnieje, to na pewno zmutuje zanim szczepionka zostanie wynaleziona. Aktorzy dowodzący krajami noszą maski i wmawiają że wszyscy możemy umrzeć, po czym zdejmują maski gdyż sami wiedzą że ich propaganda jest tylko społecznym terroryzmem. Rząd Brytyjski jest do tego stopnia bezczelny, że po miesiącach terroryzownia Anglików wypuścił ich na wakacje do Hiszpanii, po czym kazał Hiszpanom zamknąć plaże i zamknąć Anglików na lotniskach w oczekiwaniu na loty powrotne. Polski minister zdrowia stwierdził, że Hiszpania jest strefą śmierci, lecz gdy już sprzedał wystarczająco dużo masek, sam pojechał na wakacje właśnie do Hiszpanii, i miał plażę tylko dla siebie. Fakty tego typu sprawiają, że wirus sprawia wrażenie globalnej gry, za pomocą której kraje załatwiają swoje brudne interesy, gdyż same jeszcze nie wiedzą co postanowią.

Pomimo istnienia “wolnych, niezależnych, demokratycznych krajów”, “Władca Ciemności” wcisnął swój globalny guzik, i wszystkie kraje zostały natychmiast zamknięte. Oczywiście obostrzenia zostały zrelaksowane w tych dniach, w których akurat trzeba było iść do urn aby zagłosować, mimo że moim zdaniem głosowanie i tak już nie ma sensu, dlatego że władza nie leży w rękach polityków, ale w rękach bankierów, korporacji i mediów społecznościowych. To one mają nieograniczony kapitał i to one mają narzędzia do tego aby kształtować opinię publiczną; poprzez portale społecznościowe, media, gry komputerowe, czy przemysł filmowy.


“Katastroficzne poczucie stada świetnie jednoczy naród przeciwko wrogom prawdziwym i wymyślonym.”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Marcin Malik (autor)


Ciemny lud dostał rozkaz aby wierzyć we wszystko co mówi władza, lecz z powodu szybkiego przepływu informacji oraz także globalnej turystyki ludzie sami poznają prawdę, przez co władzy jest ciężej kłamać. W moim rozumieniu potrzebny był więc wróg doskonały, który zbankrutuje świat w taki sposób, aby narody stały się bardziej pokorne wobec władzy. Resztę chaosu ma natomiast rozgrzać rewolucja neo-marksistowska nie związana z samym wirusem; czyli kobiety, homoseksualiści, murzyni, muzułmanie; oraz wszystkie klasy i grupy społeczne walczące tylko o to aby móc walczyć. Oprócz nich walczą też na ulicach miliony ubogich i bezrobotnych z powodów czysto ekonomicznych, lecz jeśli to nie wystarczy to zawsze można pokłócić ze sobą wegetarian z jedzącymi mięso, oraz prawo-ręcznych z lewo-ręcznymi. Ta zgubna, agresywna, marksistowska, maoistytczna Rewolucja Kulturowa ma trwać po to aby trwała tak długo, aż narody same ulegną i zaakceptują Nowy Porządek Świata, lub przepadną w rewolucjnym holokauście. (Karl Marx)

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale