3 obserwujących
328 notek
114k odsłon
223 odsłony

Agent Tomek i Oleksy

Wykop Skomentuj5

Moją uwagę zwróciły uwagi forumowiczów, szczególnie jedna pod niniejszym artykułem


"Reporterzy programu "Superwizjer" dotarli do materiałów, w których Tomasz Kaczmarek (czyli słynny agent Tomek) obciąża swoich byłych przełożonych - Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Z jego zeznań wynika, że gdy szukał dowodów na nieuczciwość Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, jego szefowie z CBA naciskali na niego.

- Miałem wytworzyć przeświadczenie, że dom w Kazimierzu Dolnym należy do Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Moje notatki i złożone zeznania są efektem nacisków ze strony moich byłych przełożonych - powiedział Tomasz Kaczmarek. 

Kamiński i Wąsik mieli dawać Kaczmarkowi "jasne sygnały", że ma formułować notatki w taki sposób, aby wskazywać na to, że właścicielami nieruchomości w Kazimierzu Dolnym jest była para prezydencka.

Kto wydawał instrukcje Tomaszowi Kaczmarkowi? Czy jego przełożeni złamali prawo? Reportaż "Spowiedź agenta Tomka" Macieja Dudy i Łukasza Rucińskiego będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę o godzinie 20 w "Superwizjerze" na antenie TVN24.


Reportaż  pt. „Spowiedź Agenta Tomka” już jutro o 20:00 w @tvn24. #Superwizjer "


za gazeta.pl


A to komentarze  forumowiczów!


sadzimylasy 

I teraz nagle stanie sie dla opozycji wiarygodny? 

jan_sobczak


Ta ruska dziwka do dziś ma u nas swoich obrońców. Niezbyt to dobrze świadczy o naszym społeczeństwie. 

djdustinltd 

Co Ty nie powiesz? Jeszcze KO weźmie go pod swoje skrzydła a Neuman będzie jego obrońcą.... 

laborantkolaborant

Ha ha ha, megagnida będzie teraz czerskim autorytetem i bohaterem narodowym! 

tkslazek 

 W aferze kręcenia lodów dla Beaty Sawickiej jako jedyny ukarany został... Mariusz Kamiński. 

Teraz kolej na agenta Tomka.

Sawicka ma dłuuugie ręce :-D

wiceherszt 


Agent nie zebrał na kaucję, więc się odgryza. Swoją drogą, może teraz obrywa za to, że wtedy "nic nie znalazł". Jakby mnie zatrudnili za taką kasę, jaką on wtedy brał i kazali "znaleźć haki", to bym, kurde, znalazł. Zrobił, urodził, wykopał spod ziemi, z kryształowej kuli wywróżył, ale bym znalazł :) 

nietyp

Wy kłamliwe dziennikarskie świnie... Nawet słowem nie wspomnieliście, że sprawę wilii Kwaśniewskich zainicjował Józef Oleksy, który sam w nagranej bez jego wiedzy rozmowie twierdził, że z tego zakupu w Kazimierzu i zakupu mieszkania w Warszawie, to oni nigdy nie będą w stanie się wytłumaczyć, skąd wzięli kasę na to!!! A kto, jak kto..., ale Oleksy miał wiedzę na temat "interesów" Kwacha!!! A teraz "Agent Tomek", mając postawione zarzuty karne oszustwa na wielka skalę, próbuje odgrywać ofiarę zemsty politycznej... A wy to kupujecie. 

13facet13 

ooo dla wybiórczej to nowy autorytet, chłopaczek szuka pomocy bo mu się zapalił i się POsr...ze strachu przed szarym życiem. TVN zapłacił to chłopczyk śpiewa. No agent pełną twarzą. 

mlehc

A kto tu jest wiarygodny, może Kwaśniewski!? 

Ten, który ułaskawił mordercę Petera Vogla tzw. kasjera polskiej lewicy!


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka