Blog
Spod podściółki III RP
trust and control
trust and control Fighter antyhipokryta
15 obserwujących 318 notek 303387 odsłon
trust and control, 21 listopada 2017 r.

SZACH MAT, CZYLI WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ PRZEZ PIERWSZĄ PREZES SN

340 2 0 A A A

Podczas gdy wpolityce.pl pisze o tym jak „zakiwała się” SSN Małgorzata Gersdorf, Pierwsza Prezes SN, https://wpolityce.pl/polityka/368118-ale-sie-zakiwali-histeryczna-odpowiedz-prezes-gersdorf-na-atak-kasty-sedziowskiej-ktora-zrugala-jej-pomyslu-o-nowelizacji-o-sn, nikt z dziennikarzy Sieci/wpolityce.pl nie zadaje sobie trudu, aby odpowiedzieć na pytanie o prawdziwą przyczynę takiego stanu. A szkoda, bo tylko prawda jest ciekawa.

Powodów takiego podejrzanego zamilczania ewidentnej afery z udziałem SSN Gersdorf; vide:  https://www.salon24.pl/u/trustandcontrol/820364,podejrzane-milczenie-w-sprawie-ssn-gersdorf-czyli-gonienie-kroliczka może być kilka, szczególnie, że owa omerta jest totalna (ma miejsce nie tylko w środowisku „naszych” „wolnych” dziennikarzy, ale także wśród „naszych” posłów) i z posiadanej przeze mnie wiedzy musiała być zadekretowana na baaaardzo wysokim szczeblu (przyjdzie czas na opisanie tego).

Jedno jest pewne: ta bezrefleksyjna „szamotanina” (vide: autorska propozycja SSN Gersdorf, aby ławnikami w Izbie Dyscyplinarnej SN mogli zostać księża – co stoi w sprzeczności z Kodeksem prawa kanonicznego!) ma na celu próbę błyskawicznego znalezienie porozumienia między obozem Zjednoczonej Prawicy, a SSN M.Gersdorf w celu zagwarantowania jej kontynuacji mandatu Pierwszego Prezesa SN wbrew wszystkim faktom znanym i nieznanym opinii publicznej.

Jednym z tych nieznanych (ze wzg.lędu na w/w omertę) szerszej opinii publicznej faktów, zasadnie niepokojących Pierwszą Prezes SN są kierowane przeciwko niej publiczne zarzuty popełnienia tzw. zbrodni sądowej, w związku z którymi, od jakiegoś czasu trwa ożywiona wymiana korespondencji, w tym z Panem Robertem Majką, Członkiem Trybunału Stanu.

Z pewnością także załączony Wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 17.11.2017 r. przez SSN Gersdorf nie ułatwił utrzymania równowagi homeostazy najważniejszego sędziego w III RP.

Ponieważ oskarżenia pod adresem SSN M.Gersdorf znane są wszystkim najważniejszym osobom w państwie, w tym także Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, okoliczność ta gwarantuje, że wszystkie najważniejsze osoby w państwie o aferze Pierwszej Prezes SN wiedzą wszystko…

Ewentualna nowelizacja ustawy o SN przyspieszy jedynie konieczny proces decyzyjny.

PS Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, którego członkiem hucznie zostawała SSN M.Gersdorf, nie zajęło stanowisko w sprawie zarzutów formułowanych publicznie przeciwko Pierwszej Prezes SN (mimo pisemnej prośby o jego zwerbalizowanie). 

Opublikowano: 21.11.2017 19:41. Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 03:23.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Polska potrzebuje fighterów, a nie frajerów.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Wystarczy posłuchać wywiadu RMF FM z 2.10.2018 r., aby zorientować się jaka jest skala...
  • @GenekX Nic mi nie wiadomo, aby ci panowie byli sprawcami afery SKOK Wołomin.
  • @chris 61 Trudno o bardziej absurdalny komentarz. Nie podejmuje się dyskusji z bredzącymi...

Tematy w dziale Społeczeństwo