Mieczysław Kwieciński
cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
1 obserwujący
114 notek
30k odsłon
132 odsłony

Ku uwadze Pana Premiera

Wykop Skomentuj

Mamy zespół chemików - wynalazców, skupionych w firmie Invex. Po siedmiu latach (!) starań dostali niedawno patent na 'katalizator' procesów spalania, użycie którego daje oszałamiające rezultaty w sprawności odnośnych urządzeń oraz czystości spalin. W kontekście wymuszanej na Polsce polityki energetycznej, sprawa jest nie tyle poważna, co bardzo poważna.   Przejrzałem strony Ministerstwa Energetyki oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii - wygląda na to, że prace Invex'u nie były monitorowane. Jest w programach obu resortów kierunek na 'odwęglanie', rozwój farm wiatrowych, paneli słonecznych i fotowoltaicznych, biomas etc... Innymi słowy wszystko to, co wymusza lub czym kusi Zachód. Swoją drogą, jak to się dzieje, że Urząd Patentowy od dawna wiedząc o rozwiązaniu nie poinformowal odpowiednich agend rządowych? Czyżby, jak się od prawie zawsze słyszało, rzeczywiscie był centrum sabotażu rozwoju polskiej technologii?  O szczegółach rozwiązania można dowiedzieć się przez odsłuchanie wywiadu z szefem firmy, nagranego w YouTube, pod adresem:  

https://www.youtube.com/watch?v=BptHromeRJc  

Niniejszym pozwalam sobie najuprzemiej rekomendować Panu Premierowi zainteresowanie się  tą sprawą. Jest o czym gorzko podumać. I zaczać od ochrony- wiadomo przed kim- firmy Invex (przed sabotażem lub sprostytuowaniem pracowników) oraz ochronić konieczny do pilnego podjęcia i realizacji program upowszechnienia katalizatora a tym samym przesterowania rozwóju naszej energetyki na nowy kierunek.  

---  

Zaczynam wierzyć, ze Opatrzność zaczęla nad nami przyjaźnie czuwać.  

zamieściłem na http://www.fronda.pl/forum/wielki-projekt-manewr-z-energia,94689.html

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale