telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
3 obserwujących
68 notek
33k odsłony
  469   0

Banner wyborczy Andrzeja Dudy na krzyżu na Giewoncie.

Baner wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy został zawieszony na...zabytkowym krzyżu na Giewoncie. Służba terenowa Tatrzańskiego Parku Narodowego ma sprawdzić, czy „ktoś” faktycznie przymocował tam plakat z wizerunkiem prezydenta. Krążące w Internecie przyozdobionego zdjęcia krzyża zrobione z różnych ujęć tej prymitywnej nachalnej wyborczej propagandy prokuraturze nie wystarczają za dowód rzeczowy. go świętokradztwa nie wystarczają za dowód rzeczowy.


image


Czy takie bezczelne świętokradztwo może dziwić? Dziwić na Podhalu? W Zakopanem? Chyba nie. Przecież od wielu już lat obrzydliwe, prostackie i naiwne reklamy (najsłynniejsza to: „danie regionalne – PIZZA!”) straszą turystów w Zakopanem i niszczą kulturowy krajobraz Podhala. Ten niepowtarzalny na skalę kraju bogaty kulturowy  regionalizm. Jednakże, robienie z ponad stuletniego poświęconego krzyża na Giewoncie wieszaka na szmatę wyborczą Andrzeja Dudy to już całkowity upadek moralny wyznawców kaczyzmu. Święty krzyż sprowadzony do roli haka do zawieszania wyborczego łachmana.   

Niestety, obrzydliwe reklamy w Zakopanem są wszędzie i od lat niszczą kulturowy krajobraz #Podhale ale robienie z krzyża na #Giewont wieszak na szmaty wyborcze #duda2020 to już dokonanie świętokradztwa. Tym bardziej to dziwne ponieważ za Dudą agitują przede wszystkim ludzie, których uczucia religijne bardzo łatwo obrazić. To oni przecież raz po raz powtarzają głośno za Świtoniem „brońcie krzyża!”. Ale okazuje się, że  plakat wyborczy powieszony NA KRZYŻU nie obraża ich uczuć! Pełna pruderia. Ciekawe co na to wszystko episkopat? 


Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka