telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
3 obserwujących
69 notek
33k odsłony
  58   0

Bądźmy razem z Robertem Bąkiewiczem!

Bądźmy razem z Robertem Bąkiewiczem!

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zwrócił się z gorącym apelem do uczestników marszu o pilne wsparcie finansowe. Organizatorom brakuje ponad 220 tys. zł na opłacenie wszystkich rachunków związanych z przygotowaniem i samym przebiegiem marszu.

Mam wątpliwości czy ci co na Marszu Niepodległości, darli mordy, palili flagi i zdjęcia „wrogów ojczyzny”, dumnie prezentowali na sobie szaty „Rycerzy Chrystusa”, nieśli chorągwie z Najświętszą Panienką a jednoczenie obsikiwali mury i ściany napotykanych budynków i przejść podziemnych znajdą w sobie tyle empatii, mocy, odwagi i determinacji, że gdy już wytrzeźwieją to sięgną do kieszeni i rzucą Bąkiewiczowi jakieś ochłapy do łapy. Niestety, minister Gliński odmówił (chwilowo) dalszego finansowego wspomożenia tej tak potrzebnej organizacji pożytku publicznego. Dlatego cała nadzieja w blogerach Salon24. Nie można być obojętnym wobec wartości, na które się powołujemy. Pomóżmy Robertowi Bąkiewiczowi i organizujmy zbiórki pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bądźmy razem z Robertem Bąkiewiczem!


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale