Blog
myśli rozczochrane
Ufka
Ufka koty mają mnie
461 obserwujących 1702 notki 4643760 odsłon
Ufka, 17 stycznia 2018 r.

Nie róbcie tego!

2675 64 1 A A A

Wczoraj wieczorem komisja senacka (pracująca w trybie niejawnym) zdecydowanie odrzuciła wniosek prokuratury o zatrzymanie i czasowe aresztowanie senatora Koguta. a odrzuceniem wniosku było 9 senatorów, jeden wstrzymał się od głosu. Glosowanie też było tajne.Przypominam, że przewodniczącym komisji jest Sławomir Rybicki z PO.

Patrzę i oczy przecieram. To po co były te billboardy o sędziach kradnących kiełbasę?? . Inna sprawa, że była to głupota. Po co ględzenie o nadzwyczajnej kaście? Wygląda na to (i dwa lata rządów PiSu to potwierdza), że istnieje od zawsze porozumienie ponad podziałami - my nie wsadzamy was, a wy nas. 

Twierdzicie, że niewinny nie ma czego się obawiać. Prokuratura jest w rękach Zjednoczonej Prawicy. Służby w rękach Maria Kamińskiego.To kogo mają ścigać? Płotki? O areszcie decyduje sąd, nie prokuratura i jak wiadomo często na ten areszt się nie zgadza, albo wypuszcza za kaucją jeśli chodzi o osoby znane (bo te nieznane mogą siedzieć latami, a potem my płacimy odszkodowania).

O sprawie zdecyduje głosowanie w Senacie - być może już w piątek. Oczywiście głosowanie w komisji jest ważne, ale nie znaczy, że reszta musi głosować tak samo. Popełnicie poważny błąd jeśli odrzucicie wniosek prokuratury. Będę wtedy oglądała pana Senatora w czasie obrad i upewniała się, że niczym nie różnicie się od Platformy i PSLu

Opublikowano: 17.01.2018 09:40.
Autor: Ufka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
Ufka we własnej osobie :)
Skąd Locations of visitors to this page czytacie
A tyle web tracker czyta teraz :)
IPN5/
" />
Złota myśl RRK
PSL nie musi - PSL CHCE! Nie opuszcza się zwycięzcy - co najwyżej można się z nim targować i więcej uzyskać. A co ma PiS do zaoferowania PSL? Swoją nędzną koalicję z SLD? Odpowiedz sobie sama - czy lepiej dzielić łupy na trzy, czy na dwa?

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @pen  No wiele osób o to apeluje
  • @takmysle  Jeśli by tak był to jeszcze gorzej - bo to by znaczyło, że nie dopełnili wielu...
  • @Animela  Ja jednak pamiętam też inną obietnicę. Też z parlamentu brytyjskiego czyli...

Tematy w dziale Polityka