1 obserwujący
4 notki
2044 odsłony
  120   0

Kilka pytań do Ministra Zdrowia i do Obywateli RP

1. Dlaczego nie otrzymaliśmy  konkretnej odpowiedzi co spowodowało tak wielki wzrost śmiertelności w 2020 roku. Według statystyk 1 miejsce w Europie .

2. Dlaczego w państwowej służbie zdrowia dalej pierwsze miejsce zajmują tele -porady,  pomimo zaszczepienia praktycznie całej służby zdrowia .Można by przypuszczać że to przyszłość relacji lekarz- pacjent  w Polsce i że  jest to największy eksperyment diagnozowania pacjenta w skali świata .Dlaczego nikt nie pyta kiedy ta usługa zostanie zakazana?

3.Dlaczego prywatna służba zdrowia nie stosuje tych metod .Możliwie jest że jest zacofana w najnowszych sposobach diagnostycznych

4.Czy test PCR wykonany na Słowacji jest gorszy od testu wykonanego w Japonii ?

5.Jak jest powód ze nie mogę wykonać testu PCR bo chcę wiedzieć czy nie roznoszę covida ,a  badanie  mammograficzne bez objawów  mogę wykonać.

6.Dlaczego   firma Orlen nie sprzedaje po cenie zakupu a może z lekkim dofinansowaniem testów dostępnych w super marketach?

7.Dlaczego i ministerstwo zdrowia nie opublikowało wyników  badań o skuteczności noszenia maseczek  ?

8.Dlaczego nie odebrano prawa wykonywania zawodu dr.Bodnarowi i absolutnego zakazu leczenia Amantadyną, jeśli według ekspertów rządowych stosowanie Amantadyny może doprowadzić do mutacji wirusa do strasznych jego form?

9 Dlaczego nikt oto nie pyta i nie żąda odpowiedzi

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale