128 obserwujących
801 notek
833k odsłony
  206   1

Komentarz @kemira o sytuacji w szpitalach, czyli odzyskiwanie sensu niezależnej blogosfery


Pod dzisiejszą notką Administracji Salon24 (https://www.salon24.pl/newsroom/1148385,wirus-delta-rzad-wycofuje-sie-z-przymusowej-kwarantanny) ukazał się komentarz - zapowiadany wcześniej - blogera @kemir. Przytaczam go w całości, gdyż nie każdy wchodzi pod notki Administracji a krótki komentarz @kemira jest niezwykłej wagi.

Wypada tylko podziękować @kemirowi. Właśnie takich informacji oczekujemy od blogerów, które przywracają sens istnienia niezależnej blogosfery, która bardzo podupadła w ostatnim czasie zmieniając się w większości - niestety - w ordynarną tubę propagandową przeróżnych koterii i partii.

Dziękuję, @kemirze, za ten krótki komentarz i mam nadzieję na jego kontynuację lub rozwinięcie w osobnej notce.

Mam nadzieję na inne uzyskiwane prywatnymi kanałami ukrywane informacje o operacji (por. PsyOp) "pandemia", operacji "szczepienia" i operacji "segregacja sanitarna" od innych blogerów. 

 

PS   

Od jakiegoś czasu tłumaczyłem i publikowałem teksty różnych naukowców (m.in. prof. Bhakdi [ii], dr Yeadona [i]), którzy w wielu wypowiedziach właśnie taki przebieg zdarzeń, jaki opisuje @kemir - przewidywali w swoich szczegółowych opisach i analizach. Grupy uczonych pisały też listy informujące i protestacyjne związane właśnie z ciężkimi zaburzeniami krzepliwości krwi  i innymi skutkami obecności wytworzonego w organizmie - pod wpływem "szczepionki" - białka kolca (spike protein) i żądające wstrzymania "szczepień". 


kemir

6 lipca 2021, 11:30

Mam info z tzw. pierwszej ręki, czyli kogoś, kto pracuje w szpitalu. W szpitalach przybywa ludzi z ciężkimi przypadkami NOP. Te same właściwie objawy: wysoka gorączka, małopłytkowość i objawy zakrzepowe. D-dimery , czyli białka, które wytrącają się podczas procesu krzepnięcia krwi przekroczone 10-krotnie. Nikt tych NOP-ów nie zgłasza, bo... nie wolno. Lekarze tylko cicho rozmawiają po kątach, a jak słyszą od pacjentów i ich rodzin, że to po drugiej dawce, udają głuchych.

Ludzie, oprzytomnijcie! To są fakty! A przynajmniej nie wciskajcie ludziom kitu, że to bezpieczne i przebadane szczepionki!

image


PRZYPISY

[i] Dr Michael Yeadon - immunolog, były CSO (Chief security officer) i wiceprezes ds.alergii i badań chorób układu oddechowego w PFIZER Global R&D oraz współzałożyciel Ziarco Pharma Ltd.

[i] Prof. dr hab. n. med. Sucharit Bhakdi jest specjalistą w dziedzinie mikrobiologii i epidemiologii zakażeń. Od 1977 do 1990 pracował na Uniwersytecie Justusa Liebiga w Gießen. Przez 22 lata był dyrektorem Instytutu Mikrobiologii Medycznej i Higieny Uniwersytetu Johannesa-Gutenberga w Moguncji, najstarszego uniwersytetu w Niemczech, gdzie zajmował się opieką nad pacjentami, badaniami naukowymi i nauczaniem. Jako pedagog wykształcił setki specjalistów w zakresie mikrobiologii, immunologii i wirusologii. Opublikował ponad 300 prac naukowych z zakresu immunologii, bakteriologii, wirusologii i chorób odkleszczowych. Oprócz licznych (13) nagród i wyróżnień naukowych został odznaczony Orderem Zasługi Kraju Związkowego Nadrenia-Palatynat.

Lista nagród naukowych prof. Bhakdi: 

Wissenschaftliche Auszeichnungen

1979: Preis der Justus-Liebig-Universität Gießen

1979: Konstanzer Medizinischer Förderpreis

1987: Preis der Deutschen Gesellschaft für Hygiene und Mikrobiologie

1988: Dr.-Friedrich-Sasse-Preis

1989: Robert-Koch-Förderpreis der Stadt Clausthal-Zellerfeld

1989: Ludwig-Schunk-Preis für Humanmedizin

1990: Gotthard-Schettler-Award

1991: Gay-Lussac-Humboldt-Preis

1999: Schwarz-Pharma-Preis

2001: Aronson-Preis für „wegweisende Arbeiten auf dem Gebiet des Komplementsystems und bakterieller Toxine“

2005: H. W. Hauss Award

2005: Verdienstorden des Landes Rheinland-Pfalz

2009: Rudolf-Schönheimer-Medaille der Deutschen Gesellschaft für Arterioskleroseforschung

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale