Blog
"One can't prevent useful idiots from being idiots."
wawel
wawel tworzenie posągów myśli
109 obserwujących 412 notek 474932 odsłony
wawel, 28 lipca 2017 r.

Hamburg horror: atak nożownika w markecie, Allahu Akbar!

323 4 0 A A A

Godz. 15:10, Hamburg, market Edeka - atak kuchennym nożem. Jedna osoba nie żyje, 6 rannych. W markecie odbywał się horror, bo niektórzy z zaatakowanych bronili się. Cały we krwi nożownik nawet uciekając przed policją atakował postronne osoby nożem. Podejrzana jest także druga osoba, która jest poszukiwana przez policję. Zgodnie z nową polityką A.Merkel media jak ognia unikają podawania wiadomości o szczegółach "aktu religijnego". Na szczęście są jeszcze w Niemczech ślady niezależnych mediów i ludzie nagrywający komórkami. Naoczni świadkowie mówią, że nożownik krzyczał i tu chwila oczekiwania... co on mógł krzyczeć?... Wolne sądy! A może Partia, Lenin! A może: Soros! Soros! A może Multi-kulti! Konstytucja! Tolerancja!

Nie, nic z tego. Było banalnie: Allahu Akbar! Ale czy w gruncie rzeczy byłaby różnica, jeśli krzyczałby to, co powyżej. To tylko elementy scenariusza. Ważny autor. Policja krzyczała do przechodniów: "Zakładajcie kaptury na głowę! On nie jest biały!". Kaptury, oczywiście, w celu zakłócenia aktu religijnego, który Koran nakazuje dokonywać ostrym narzędziem. Dwa wnioski: policja to rasiści ("nie jest biały") oraz grupa nietolerancyjna religijnie dyskryminująca mniejszość. No cóż... Wkrótce Europejczycy będą ustawami zmuszani do zakładania kapturów na głowę przed każdym wyjściem z domu. Jednak organizacje pozarządowe nie wiadomo, czy nie zwołają masowych demonstracji przeciw"odgradzaniu" się od "innych", od mniejszości religijnej i kulturowej. Już widzę te tysiące tłumów krzyczące "Precz z kapturami!" "Precz z sądami kapturowymi!", "Głowy wolne od kapturów!" i Dorotę Stalińską w ramach poparcia tych protestów chodzącą z reklamówką na głowie z wyciętym otworem na głowę.

PS 1 Już podaje się oficjalne info o... dużej pobożności mordercy (Allahu Akbar!). Jednak ta informacja była ukrywana równe 2 godziny. Brawo! Podano, że mordreca przybył do Niemiec jako uchodźca.

PS 2 Niewykluczone, że w tych godzinach dokonuje się akcja w mieszkaniu sprawcy związana z podrzuceniem, ups, znalezieniem materiałów ISIS (albo podobnych), po to, by móc ogłosić, że morderca był EKSTREMISTĄ, a nie zwykłym muzułmaninem. Akcje służb specjalnych robiące z reguły wyjątek, ze zwykłych  muzułmanów - marginalnych dżihadystów mogłyby mieć kryptonim: "Zabezpieczanie planów Sorosa i Merkel". Europejczyk nie może się dowiedzieć, gdzie jest źródło zła. Ma potępiać "dżihad", "ekstremizm", "TERRORYZM" i "fundamentalizm". Jeden z komentatorów (wcześniej mówiący sensownie)w pewnym momencie w TV powiedział: "Dżihad wrósł w islam". Otóż nie. Dżihad  s t w o r z y ł  islam, dał mu potęgę i rozrost terytorialny. TERROR stworzył islam... Więcej w moim obszernym eseju o wojnie cywilizacji, który za 30 min. tu zamieszczę.


image

image

image

image

image

image

Opublikowano: 28.07.2017 17:46. Ostatnia aktualizacja: 29.07.2017 02:22.
Autor: wawel
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

OD NIEDAWNA PISZĘ TEŻ NA DRUGIM BLOGU JAKO    W A W E L  2 4 https://www.salon24.pl/u/wawel24/ Uszanować chciałbym Niebo, Ziemi czołem się pokłonić, ale człowiek jam niewdzięczny, że niedoskonały... =================================================== Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I AAGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór. 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody. 3.10.04.2011 WARSZAWA, KRAKÓW –- PAMIĘĆ I OBURZENIE=======image ================ P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE H U M O R -S A T Y R A -G R O T E S K A -K A B A R E T 1.KSIĘGA POWIEDZEŃ III RP czyli ZABIĆ ŚMIECHEM 2.KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów... 3.III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa 4. Biłgoraj na tarasie - SZTUKA PRZETRWANIA DLA ELYT Z AWANSU 5.MANIFEST KBW czyli Kuczyński, Bratkowski, Wołek 6.SONATA NIESIOŁOWSKA a la Tarantella czyli KOLAPS STEFANA 7.Transatlantyckie - orędzie Bronisława Komorowskiego W Ę G R Y 1.WĘGRY, TELEWIZJA, KIBICE 2.GALERIA ZDJĘĆ węgierskich 3.ORBAN I CZERWONY PRĘGIERZ M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @all  Aktualna wersja notki jest ostateczna.  Dla chcących mnie dodać do obserwowanych...
  • @gini Dzięki za linki, które Pani wkleja.  Temat MAFII MIGRACYJNEJ jest teraz przemilczany...
  • @Autor  Ktoś nazwał te 15 propozycji pytań referendalnyc - 15 przykazań. Cóż, Mojżesza...

Tematy w dziale Polityka