Blog
"One can't prevent useful idiots from being idiots."
wawel
wawel tworzenie posągów myśli
109 obserwujących 413 notek 476508 odsłon
wawel, 7 sierpnia 2017 r.

Wymieniamy wtyczki - nowa faza

713 13 0 A A A


image

image

Jak zapowiedział jeden z czołowych analityków rynku wtyczek (prorok) pod koniec 2016 zaczęła się nowa faza na rynku energetycznym, a w bieżącym roku weszła w kulminację. Zaszła potrzeba zmiany fazy z centro- i lewoskrętnej na prawoskrętną. Wtyczki starego typu robią zwarcie, mogą zacząć robić zwarcia nawet w niewysokiej temperaturze i przy małym obciążeniu.

image

Co robi wobec tego większość z nas? Udaje się do sklepu (sklep internetowy, Youtube, TV, księgarnia) i nabywa kilka nowych wtyczek, żeby wymienić wszystkie wtyczki w domu. Aktualnie reklamuje się wprowadzone na rynek prawoskrętne wtyczki nowej generacji, tzw. wtyczki narodowe (produkuje je koncern Narodowy Kibucjonizm). Wygląda jakby produkowały je różne firmy, ale to nieprawda, wszystkie pochodzą z koncernu Nar-Kib. (koncern Nar-Kib od jakiegoś czasu nieprawnie dołącza do swoich  p r e z e n t a c j i   znak firmowy markowego, wzbudzającego zaufanie potencjalnych klientów przedsiębiorstwa Katholikos).


Wtyczki mają ładne nazwy, intrygujące, barwne opakowania i reklamowane są jako nietopliwe. Są to firmy takie jak: Ziem&Kijewicz, Ka& Roń. Kiedy wymienimy wszystkie wtyczki w domu na rzekomo prawoskrętne i nietopliwe – nie tylko spalą się wszystkie gniazdka w naszym mieszkaniu, ale awarii ulegnie sieć prawoskrętna na całym osiedlu lub w mieście. 


Jak zapobiec nabywaniu robiących zwarcie wtyczek? Sprawdzać dokładnie napisy na pudełkach. Jeśli pojawia się jakikolwiek ślad nazw R.Ziem&Kijewicz i K.Ka&Roń – nie kupować, choćby wtyczki wyposażone były w dodatkowe gadżety (wyłącznik czasowy, portrety przedwojennych przywódców, modlitewniki, albumy z dziełami sztuki, płyty z patriotycznymi pieśniami etc.). Uważać na akwizytorów w/w firm organizujących nabór klienteli w przeróżnych salach sportowych, salkach kościelnych, parafialnych lub należących do ruchów narodowych. Co ciekawe, wtyczki przez pierwsze dni po nabyciu dają wrażenie, że sieć elektryczna w naszym mieszkaniu działa lepiej, że jest jaśniej, że widzimy wyraźniej. Trzeciego, czwartego dnia (przy mniejszej ilości odbiorników na jedno pomieszczenie – może to potrwać tygodnie lub miesiące) następuje jednak kompletna awaria połączona ze zniszczeniem gniazd a nawet spaleniem kilku domowych odbiorników prądu oraz pojawiają się objawy uszkodzenia wzroku. Zapada ciemność. Musimy nabywać świeczki. Najlepiej wszystkie tego samego kształtu. U niektórych może to prowadzić nawet do pojawienia się tendencji samobójczych związanych z życiem w ciemności, czyli potrzeby podłączenia się do centro-lewoskrętnych, świeczkowych kooperatyw znanych pod nazwą „łańcuchy światła”.


Wtyczki firm Ka&Roń i Ziem&Kijewicz są nienaprawialne. Zaleca się wymianę całego osprzętu tych marek na tymczasowy osprzęt domowej roboty, lub rozpoczęcie wyszukania markowego towaru w starych  katalogach sprawdzonych firm prawoskrętnych.

Zmiana fazy to zawsze moment stresujący i wymagający zwiększenia czujności. Uważajmy przy zakupach towaru. Nie liczmy na przyszłą pomoc Polskiego Związku Niewidomych. 

image

Wtyczka przenośna skręcana wysokonapięciowa serii OPTIMA (linia dizajnowa: "Praca") o klasie szczelności IP44 ("a imię jego 44")

 Cechy użytkowe:

  •  szczelne i pewne połączenie
  •  wysoka jakość wykonania
  •  estetyka i trwałość
  •  system „Snap-on” szybki montaż
  •  system „Safe-in” ruchome przegrody w  gnieździe
  •  samozaciskowa dławnica
  •  kolor: czerwony

Zastosowanie:
podłączenie urządzeń elektrycznych  w układzie trójfazowym, wykorzystywane w przemyśle i gospodarstwach domowych


image

Stylowy rozgałęźnik patriotyczny. Idealny do biura i domu, do podłączenia komputera i dokonywania zakupów w dobrych księgarniach internetowych oraz odwiedzania nowoczesnych, narodowych witryn publicystycznych (blogi, felietony, komentarze polityczne, historyczne i "analizy").Link do hurtowni:

https://www.youtube.com/watch?v=wLR6KDXqU5o

Link do marketu z wtyczkami (Wrocław, Dolny Śląsk):

https://www.youtube.com/watch?v=NRKh9PwtZe0


image                           image                  HISTORIA SZTUK AUDIOWIZUALNYCH                                                     

         


                                               image


Kiedyś oknem na świat było okno naszego pokoju. Do niektórych przez to okno przychodził Frankenstein. Dzisiaj naszym oknem na świat jest ekran monitora.

http://singleton.szkolanawigatorow.pl/krzysztof-karon-i-jego-marksizm-przebrany-za-krytyke-marksizmu-odcinek-1
Opublikowano: 07.08.2017 17:21. Ostatnia aktualizacja: 10.08.2017 05:36.
Autor: wawel
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

OD NIEDAWNA PISZĘ TEŻ NA DRUGIM BLOGU JAKO    W A W E L  2 4 https://www.salon24.pl/u/wawel24/ Uszanować chciałbym Niebo, Ziemi czołem się pokłonić, ale człowiek jam niewdzięczny, że niedoskonały... =================================================== Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I AAGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór. 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody. 3.10.04.2011 WARSZAWA, KRAKÓW –- PAMIĘĆ I OBURZENIE=======image ================ P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE H U M O R -S A T Y R A -G R O T E S K A -K A B A R E T 1.KSIĘGA POWIEDZEŃ III RP czyli ZABIĆ ŚMIECHEM 2.KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów... 3.III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa 4. Biłgoraj na tarasie - SZTUKA PRZETRWANIA DLA ELYT Z AWANSU 5.MANIFEST KBW czyli Kuczyński, Bratkowski, Wołek 6.SONATA NIESIOŁOWSKA a la Tarantella czyli KOLAPS STEFANA 7.Transatlantyckie - orędzie Bronisława Komorowskiego W Ę G R Y 1.WĘGRY, TELEWIZJA, KIBICE 2.GALERIA ZDJĘĆ węgierskich 3.ORBAN I CZERWONY PRĘGIERZ M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @all  Aktualna wersja notki jest ostateczna.  Dla chcących mnie dodać do obserwowanych...
  • @gini Dzięki za linki, które Pani wkleja.  Temat MAFII MIGRACYJNEJ jest teraz przemilczany...
  • @Autor  Ktoś nazwał te 15 propozycji pytań referendalnyc - 15 przykazań. Cóż, Mojżesza...

Tematy w dziale Rozmaitości