wawel24 wawel24
324
BLOG

Niezauważalny marsz, czyli kryptokracja i jej troska o nasze bezpieczeństwo

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 13


image

MOTTO 

1. "Po praniu mózgu w celu zaakceptowania nadzoru i inwazyjnego śledzenia w Internecie, ludzie zaczynają sami zachęcać do... tłumienia wolności słowa. Wzywają do większej cenzury wychwalając zarazem elitarnych technokratów za ich hojną filantropię i humanitarne wizje. Zahipnotyzowana publiczność wiwatuje, gdy ich oprawcy przygotowują się do zajęcia miejsca jako nowi bogowie ludzkości, wydając swoje polecenia bezpośrednio do głów połączonych neuronowo mas."

2. "Współcześni ludzie przyjmują za swoje okultystyczne taktyki strachu, wypełniają posłusznie ich nakazy, co jednocześnie nie przeszkadza im sądzić, że masowa kontrola umysłu to tylko teoria spiskowa."

3. "Alchemiczna przemiana człowieka oznacza nie tylko bezpośrednie zmiany w ciele fizycznym, ale całkowitą zmianę tego, co człowiek konsumuje. To dlatego widzimy elity desperacko próbujące odciągnąć nas od pożywnych pokarmów zwierzęcych w kierunku opatentowanej, syntetycznej ściółki z probówek, przygotowanej w laboratoriach finansowanych przez Gatesa.

W końcu żywność jest informacją i ta informacja oddziałuje bezpośrednio z naszą infrastrukturą genetyczną, powodując zmiany epigenetyczne poprzez włączanie i wyłączanie różnych genów. „Jesteś tym, co jesz”, jak mówi stare porzekadło. Spożywanie genetycznie zmodyfikowanego, syntetycznie produkowanego śmieciowego pożywienia jest zatem idealnym kąskiem dla rasy syntetycznych, duchowo oderwanych od siebie podludzi, których chcą hodować transhumaniści."

4. "Prawda jest taka, że ​​każdego dnia spożywamy żywność wyhodowaną w toksycznych chemikaliach wytwarzanych przez globalne konglomeraty rolnicze, które, podobnie jak ich braci farmaceutycznych, można określić jako żądne zysku monstra, dobrze zorientowane w sztuce zabijania. Przemysł agrochemiczny, który znamy dzisiaj, to nic innego jak kontynuacja toksycznych narzędzi i trucizn z laboratoriów IG Farben po II wojnie światowej."

5. "„Sto lat temu pieniądze i ropa Baronów Rabusiów połączyły się z finansami i toksycznymi technologiami z laboratoriów IG Farben, tworząc Toksyczny Kartel, który rozwinął narzędzia zabijania. I tak oto rozpoczęło się stulecie ekobójstwa i ludobójstwa za pomocą trucizn i toksycznych chemikaliów. Chemikalia opracowane do zabijania ludzi w hitlerowskich obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej stały się po zakończeniu wojny środkami chemicznymi dla rolnictwa przemysłowego. To rolnictwo przemysłowe zostało wtedy narzucone ludziom na całym świecie”.

"Corporations and sectors that did not exist a few decades ago, account for the fastest growth in profits today, and for the largest number of the New Moghuls. First, the billionaires and robber barons who emerged over the last two decades are creating their own investment strategies and rental economies, with rents collected through royalties on patents: on seeds; on software; on algorithms to process Big Data. Speculation, predation and rents are their primary sources of profits. Second, with this unreasonable concentration of wealth in the hands of the1%—which is ‘wealth without work’ and multiplies at much faster rates than that at which the real economy, based on real production, can grow—the investment funds owned by the 1% can buy up large shares in big corporations and drive mergers in order to further multiply profits."

[Dr. Vandana Shiva, Oneness vs the 1%, 2017].

6. "Fuzja Bayer i Monsanto nastąpiła równolegle z fuzją Dow Chemical i Dupont, a także Syngenta i ChemChina. Fuzje te sprawiły, że zdecydowana większość światowego przemysłu rolnego znalazła się w rękach zaledwie trzech korporacji. Dzięki tym różnym fuzjom i przejęciom przemysł biotechnologiczny stał się współczesnym IG Farben – funkcjonującym jako jedyny globalny kompleks chemiczno-wojskowo-przemysłowy, którego prawdziwymi właścicielami są firmy inwestycyjne, takie jak Vanguard i BlackRock."

7. "W tym kontekście John D. Rockefeller III realizował swój program eugeniczny za pośrednictwem Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego oraz Rady Populacji (Population Council). W tym samym czasie jego brat Nelson szukał nowych metod zwiększenia światowej produkcji żywności. Jednym z powojennych celów Grupy Studiów nad Wojną i Pokojem było zdominowanie przez Stany Zjednoczone globalnej agrotechniki i produkcji żywności."


 image

SAPIENTI SAT...

Zamieszczam niezwykły tekst. Takie teksty ukazują się raz na rok, raz na dwa lata... W tekście tym mamy wypowiedziane rzeczy, o których wielu z nas myśli, ale nie mówi. Treścią jest "pandemia", ale autor patrzy na to, co się dzieje na świecie z szerszej perspektywy. Bo to, co się  teraz wydarza - jest kontynuacją i owocem. I trzeba to widzieć. Wtedy ujrzy się w jaskrawym świetle sens teraźniejszego światowego zamętu. I środowiska go kreujące dla swoich celów."W Boskiej komedii  Dante Alighieri wspina się przez piekło, używając samego szatana jako potwornej drabiny, trafnej analogii do opisania odwróconej filozofii napędzającej program transhumanistyczny, który ma na celu sztuczne „podniesienie” człowieka do statusu boga („niby-boga” w oczach kontrolerów alchemicznych) i zapewnienie panowanie nad naturą – cel ucieleśniony w masońskim „Rycie doskonałości” i bezwzględnie realizowany przez współczesnych alchemików ubranych w fartuchy laboratoryjne Monsanto.

„Człowiek jest mikrokosmosem wszechświata. Tak więc, aby zdominować wszechświat, trzeba zdominować człowieka, a aby zdominować człowieka, trzeba z kolei zdominować i kontrolować sygnały docierające do jego zmysłów: miejsca, słuchu, dotyku, węchu i smaku, a wreszcie samą seksualność i świadomość siebie samego”.

 Dr. Joseph P. Farrell and Dr. Scott. D. de Hart, Transhumanism: A Grimoire of Alchemical Agendas. 2011.

 

OŚWIETLAJĄC TO, CO BYŁO UKRYTE

Życie to ciąg doświadczeń, z których każde przygotowuje nas na następne. Czasami może się wydawać, że jesteśmy statkami w nocy, podążając na oślep naprzód, nie wiedząc, co nas czeka. Żeglujemy po wzburzonym morzu, a ciemność wokół nas wydaje się gęsta i ciężka, pozostawiając nas zmęczonymi i ospałymi. Ale kiedy nadchodzi poranek, słońce wschodzi ponownie, świecąc swoim wspaniałym światłem i oświetlając wszystko, co było ukryte.

Stoją przed nami ogromne wyzwania i chociaż natura ego polega na zaprzeczaniu niechcianej rzeczywistości, nadszedł czas, abyśmy wstali i podtrzymali swoje stanowisko. Kiedy uznamy ciemność, jej panowanie nad nami rozluźnia się i jesteśmy w stanie ją transmutować. Jednakże, jeśli nadal trwamy w stanie zaprzeczenia, jej władza nad nami rośnie i coraz bardziej oddalamy się od naszej prawdziwej natury.

Poniżej znajduje się esej rozważający niektóre aspekty głębszych, bardziej ezoterycznych wpływów napędzających program transhumanistyczny. Zrozumienie tych głębszych ezoterycznych powiązań pozwala nam połączyć kropki, które wcześniej wydawały się niepowiązane. Rozpoznanie okultyzmu i jego wpływu na współczesne społeczeństwo daje nam szerszy obraz, od którego wychodząc możemy działać, a wraz z rozwojem naszego zrozumienia rośnie również nasza zdolność do wprowadzania zmian. To pozwala nam skonstruować obraz, który zadziała jak nasza mapa do poruszania się po pozornie szalonym i irracjonalnym świecie, w którym się znajdujemy.

SATANOKRACJA

„To, co menedżerowie alchemiczni hodowali przez tysiąclecia, to rasa ludzka o najnędzniejszej głupocie i ignorancji, nie mającymi sobie równych od tysięcy lat. Tym ślepym niewolnikom mówi się, że są „wolni” i „wysoce wykształceni”, nawet gdy maszerują pod znakami i hasłami, które sprawiłyby, że każdy średniowieczny chłop uciekłby z krzykiem w panice. Symbole, które współczesny człowiek przytula z naiwną ufnością niemowlęcia, byłyby równoznaczne z bilbordami z napisem „Tędy na śmierć i zniszczenie”.

 Michael A. Hoffman II, Tajne stowarzyszenia i wojna psychologiczna. 1992.

Program transhumanistyczny reprezentuje „Lucyferyczność” w tym sensie, że stara się zastąpić Boga nauką i technologią, zaprzeczać prawdzie i przekształcać rzeczywistość na jej własną karykaturę. Ta lucyferyczna intencja wywodzi się z „okultystycznego” rdzenia, który subtelnie przenika społeczeństwo swoją symboliką i rytuałem. Pochodnymi tego są obłąkane  kulty śmierci (https://www.history.com/this-day-in-history/heavens-gate-cult-members-found-dead) , rytualne ofiary,  zorganizowana pedofilia (http://www.franklinscandal.com/) i wojna. Wszystko to można określić tylko jako „szatańskie”, ponieważ reprezentuje moralną degenerację, przemoc i rażące lekceważenie ludzkiego życia.

"Naukizm" [scjentyzm] rodzi nihilizm i kult materialności, prowadząc do rozczarowania, depresji i apatii. Te negatywne emocje otwierają drzwi dla szatańskich energii, które ucieleśniają klasyczne pokusy uwodzenia, przepychu, uzależnienia i podniecenia, a także rozlew krwi, zbrodnię, wojnę, składanie ofiar i perwersyjne emocje we wszystkich formach. Te energie, jeśli pozwolić się im rozprzestrzeniać, mogą przejąć kontrolę nad całymi populacjami – pomyśl o nazistowskich Niemczech i islamskim ekstremizmie, nawet bez wpływów okultystycznych i tajnych stowarzyszeń[1].

Lucyferyczni władcy starają się odwrócić prawdę, używając filozoficznych sztuczek. Odbywa się to poprzez subtelne wypaczenie lub przekręcenie treści w inny kontekst, wykorzystując w ten sposób ogólny stan zamętu, aby zaszczepić własne zaburzenia w społeczeństwie. Prowadzi to do „wysoko wykształconych” doktorów wypowiadających sprzeczne i absurdalne stwierdzenia, takie jak „niedemokratyczne jest niewymuszanie obowiązkowych szczepień” lub „wolność otrzymujemy wraz z paszportem szczepionkowym”.

Szatańskie energie są wzmacniane przez rosnącą pornografię, przestępczość i przemoc, z których wszystkie są potępiane w mediach – tych samych mediach, które promują i nadają krwawe horrory i programy telewizyjne gloryfikujące żądnych krwi psychopatów. To nie tylko rażąca hipokryzja w najbardziej przewrotnej formie, to znak epoki, w której ludność uczono ubóstwiania materii i negowania duchowości.

Istnieje, oczywiście, „oficjalne” potępienie seksu i przemocy oraz „oficjalny” atak na niezdrowe gry wideo i seriale telewizyjne. A jednak te właśnie tematy stanowią główną treść, którą konsumuje dzisiejsza młodzież. Energie szatańskie oszukują, głosząc jedną rzecz, a następnie dokonując zmian w dokładnie odwrotnym kierunku. Tak jak „wojna” z rakiem doprowadziła do  większej liczby nowotworów , a „wojna” z narkotykami doprowadziła do  większej ich liczby. Satanokracja, poprzez manipulacje i oszustwa, próbuje zamaskować swój wpływ, promując relacje z wywiadów udzielanych przez bezdusznych „ekspertów” i zamawiając anty-dziennikarskie usypiacze wzywające nas do „zjednoczenia się” przeciwko „wojnie” z terrorem lub przekazania naszych pieniędzy i czasu na tę lub inną "inicjatywę". A jednocześnie, bez chwili przerwy te same siły działają na rzecz dzielenia populacji i degradacji kultury.

Ich działanie jest najbardziej widoczne wśród dzisiejszej młodzieży, z której wielu jest przywiązanych łańcuchem do swoich smartfonów, iPadów lub zegarków Apple i pochłoniętych najnowszymi trendami w mediach społecznościowych lub aplikacjami, w których ich umysły są cyfrowo gwałcone przez starannie zaprogramowane algorytmy AI, które wymuszają karmienie ich filmami pełnymi skąpo ubranych TikTokowych dziewczyn i innej żenującej treści, wyłącznie w celu kontroli umysłu. Gdy dzieci stają się nastolatkami, szybko zostają wepchnięte w najnowszą  depresyjną subkulturę , wraz z własną odmianą screamo heavy metalowej muzyki lub gangsterskiego rapu, tworząc kulturę  przemocy i nadużywania substancji .

Nieżyjący już podpułkownik Michael Aquino, były oficer wywiadu wojskowego USA i przywódca Świątyni Seta, określanej mianem organizacji „satanistycznej”, obwiniał media o rosnące zainteresowanie nastolatków brutalnymi „okultystycznymi” praktykami:

„Jeżeli nastoletnie gangi mogą eksperymentować z tym, co uważają za „okultystyczne rytuały”, winę należy złożyć u stóp mediów, które gloryfikują okultystyczną przemoc wobec młodzieży”.

 Podpułkownik Michael Aquino w liście do St. Louis Post-Dispatch, 6 lutego 1989.

Biorąc pod uwagę wykreowane przez inżynierię społeczną uzależnienie od mediów społecznościowych, nic dziwnego, że dorośli  czytają mniej książek . Twitter, Facebook, TikTok i inne platformy zachęcają do przyjmowania bardzo krótkich treści, rozproszonych w szerokim spektrum tematów, z których większość jest całkowicie niekorzystna dla rozwoju zainteresowań i rozwoju osobistego. Gdy mózg jest zmuszony do odszyfrowywania setek niepowiązanych i nieistotnych informacji („tweety”), jego zdolność koncentracji ulega erozji. Ludzie nie są w stanie się skoncentrować i dogłębnie kształcić w jednym, określonym temacie.

Wkrótce lektura książek stanie się wyzwaniem nie do pokonania i wszyscy cofną się do bezmyślnego przewijania Instagrama lub publikowania bezwartościowych opinii na Facebooku. Powiedziano im, że są częścią  najmądrzejszego i najbardziej - jak dotąd - zaawansowanego społeczeństwa, więc ludzie poczuli się uprawnieni do dzielenia się swoimi niewykształconymi i źle przemyślanymi opiniami na wszelkie tematy, w tym te o znaczeniu globalnym. Przeglądanie artykułu w CBS lub New York Times lub słuchanie rzecznika Big Pharma w telewizji jest uważane za samokształcenie, co z kolei prowadzi do ich ataków na  tych o odmiennych poglądach, z których to poglądów wiele, jak na ironię, wynika z otwartego sceptycyzmu , umiejętności prowadzenia własnych badań i koncentracji potrzebnej do czytania książek i innych materiałów informacyjnych, które wzbogacają umysł.

Platformy mediów społecznościowych bombardują użytkowników nieistotnymi porcjami informacji wielkości kęsa, starannie wyselekcjonowanymi przez sprytne algorytmy. Jest to rażąca kontrola umysłu, którą większość ludzi odrzuciłaby jako „spisek”, gdyby jednak badania naukowe nie wykazywały siły Big Tech we  wpływaniu na postrzeganie, a także na skłonności i wybory polityczne. To wszystko powoduje ogłupienie ludności, która po zakwestionowaniu przez informacje sprzeczne z ich światopoglądem, wycofuje się w zacisze Twittera lub Facebooka, by wykrzyczeć swoje niezadowolenie do groty echa ignorancji, łagodząc w ten sposób swój niepokój i pogłębiając własne. zaprogramowane przez innych przekonania.

Nic dziwnego, że  IQ przeciętnego człowieka spada,  gdy współczesny człowiek karmi swój ospały intelekt przetworzoną żywnością uprawianą na glebie ubogiej w  składniki odżywcze  , nasączonej  chemikaliami zaburzającymi funkcjonowanie układu hormonalnego , wywierającymi na organizm wpływ, którego jeszcze nie rozumiemy. I nie zapominajmy o rosnącym poziomie stresu spowodowanym egzystencją zdominowaną przez  kulturę „zgiełku”  chorowitej „elity” z doliny krzemowej.

Wszystko to kończy się polem energetycznym dojrzałym do przejęcia władzy przez transhumanistów, co odbywa się poprzez wprowadzanie technologii promowanych jako „modne” i „wygodne”. Oznaki obłąkanej kultury pojawiają się, gdy ludzie są gotowi  oddać swoje dane biometryczne w zamian  za przywilej wzięcia udziału w okultystycznej ceremonii, która daje im upragnioną nagrodę „kryptowaluty”. Ta nowa klasa dzieci kryptomilionerów wydaje następnie swoją „[wstaw chwytliwe słowo] monetę” na  drogie supersamochody  lub, co gorsza, na cyfrową „sztukę”, kupując  GIF-y animowanych kotów  za taką samą kwotę, jaką kosztowałoby  zapewnienie czystości wody  dla całych populacji w dotkniętej ubóstwem Afryce.

Ten „transhumanistyczny niezauważalny marsz” ostatecznie prowadzi do propozycji  implantów mózgowych  i symbiozy z AI. W ten sposób diabeł, nie będąc już cechą „zewnętrznego” świata, wdziera się bezpośrednio do umysłu. I wiesz co? Mogą tę wewnątrzmózgową diabelskość przedstawić jako ogromny sukces !

Technologie te są sprzedawane społeczeństwu jako kolejna ewolucja ludzkości lub „lekarstwo” na choroby psychiczne – z których wiele przecież można przypisać chorowitej kulturze uzależnionej od toksycznych śmieci, czy to w postaci żywności, mediów, alkoholu, narkotyków, czy sygnałów Wi-Fi.

Po praniu mózgu w celu zaakceptowania nadzoru i inwazyjnego śledzenia w Internecie, ludzie zaczynają sami zachęcać do... tłumienia wolności słowa. Wzywają do większej cenzury wychwalając zarazem elitarnych technokratów za ich hojną filantropię i humanitarne wizje. Zahipnotyzowana publiczność wiwatuje, gdy ich oprawcy przygotowują się do zajęcia miejsca jako nowi bogowie ludzkości, wydając swoje polecenia bezpośrednio do głów połączonych neuronowo mas.

Ale aby dojść do tego punktu, satanokracja musi  użyć siły,  aby pogłębić swój psychologiczny uchwyt.

„Kryptokracja z powodzeniem wykorzystała do własnych celów ogromny potencjał promowania tajnych polityczno-okultystycznych programów wśród opinii publicznej, prezentując je jako niepodważalną „obiektywną prawdę naukową”.

 Michael A. Hoffman II, Tajne stowarzyszenia i wojna psychologiczna. 1992.

GLOBALNA PSYCHODRAMA

Tak więc, po latach percepcyjnego programowania dzięki uprzejmości Hollywood we współpracy z Big Pharma, następuje globalna psychodrama nazwana „Covid-19”, alchemiczna PsyOp zaprojektowana tak, by przyspieszyć transformację ludzkości. Ta okultystyczna pantomima ma wszystkie cechy rytuału czarnej magii, którego celem jest wywołanie strachu, prowadzącego do uległości i sugestii. W rzeczywistości wiele zgonów „Covid-19” można przypisać „mistycznemu” (lecz dobrze poznanemu) zjawisku znanemu w kręgach akademickich jako „ śmierć voodoo ” (niewyjaśniona śmierć członka plemienia rzekomo spowodowana czarami).

Częścią satanokracji i jej okultystycznych działań jest upublicznienie swojego programu poprzez ostrzeganie ludzi z wyprzedzeniem, odbywa się to poprzez symulacje pandemii (tj. Wydarzenie 201, Event 201), „gry wojenne”, przemówienia polityczne i starannie sformułowane „przewidywania”. Jeśli ludzie nie dostrzegą prawdy lub wbrew własnym osądom powstrzymują się przed podjęciem działań, rezultatem jest magiczny impuls [zwrotny] zapewniający szybszy postęp planowanej agendy, wraz z coraz ściślejszą kontrolą nad ludzkością. Brak działania wynika z zaaranżowanej apatii i prowadzi do jawnej zgody. W ten sposób satanokracja osiąga swoje ostateczne pragnienie – zniewolenia ludzkości z jej własnej i nieprzymuszonej, wolnej woli.

Współcześni ludzie przyjmują za swoje okultystyczne taktyki strachu, wypełniają posłusznie ich nakazy, co jednocześnie nie przeszkadza im sądzić, że masowa kontrola umysłu to tylko teoria spiskowa. Wpływ płynących po ekranie „liczników przypadków”, liczb zgonów, niepokojących materiałów medialnych i starannie sformułowanej propagandy nasila się na skutek powszechnej nieznajomości technik kontroli umysłu. Rezultatem jest bardzo sugestywna i symboliczna ceremonia rytualna, transmitowana do milionów ludzi na całym świecie. Psychika ludzkości jest pustoszona i brutalizowana aż do uległości, dopóki ludzie nie zaakceptują  transhumanistycznego rozwiązania  oferowanego im przez ich satanistycznych władców. W ten sposób ludzie skłaniają się do oddawania czci swoim oprawcom i ubóstwiania przemysłu, który jest odpowiedzialny za największą  śmierć i destrukcję na całym świecie .

„Pandemia” Covid-19 jest formą wojny psycho-duchowej, zamachem na poddaną erozji ludzką inteligencję. Satanokracja wywiera presję na ludzi coraz bardziej rygorystycznymi nakazami, które są coraz mniej logiczne. Jeśli dostrzeże się prawdę, cała szarada się wali, ale jeśli nastąpi proces uległości, zrodzony z apatii lub ogólnego zaprzeczania rzeczywistości, rezultatem jest przechwycenie władzy, prowadzące do większej kontroli i "instytucji rzeczywistości 2.0", równoległej realności w której „prywatność” oznacza inwazyjny nadzór, a „wolność” oznacza konieczność noszenia przy sobie  identyfikatora biometrycznego .

Pomijając radykalną zmianę w percepcji, czarni magowie biorą człowieka za rękę i prowadzą go do sztucznej subrzeczywistości, nazywanej w tradycji szkół tajemnych „ ósmą sferą ” . W tej pseudorealności, w tym „ metawszechświecie ”, ludzie, lub to, co z nich zostało, są podłączeni do wirtualnej sieci („ Internet ciał ”), w której sztuczna inteligencja króluje, a każdy bajt informacji jest gromadzony, manipulowany i kontrolowany.

„Plan Budhi to absolutne, pełne miłości oddanie boskości. Jej przeciwieństwem jest stan całkowitego odwrócenia się od wszystkiego, co boskie. Sfera Budhi jest pełnią dostępnego człowiekowi szczęścia, jej przeciwieństwo natomiast jest absolutną jego nędzą. To jest ósma płaszczyzna, ósma sfera”.

 CJ Harrison. Wykład, 1904.

„Moim zdaniem prawdziwą przyczyną (dotychczas) nieudanych wojen z omawianymi śmiertelnymi chorobami nie jest ograniczona inteligencja człowieka. Jest to raczej wada innego rodzaju. Decydujące znaczenie nienaruszalnej zasady, która rządzi sposobem, w jaki nauka wytwarza praktyczne produkty – takie jak leczenie raka i AIDS – zostało przeoczone, wyśmiane i/lub stłumione”.

 dr Gilbert Ling, Dlaczego nauka nie może wyleczyć raka i AIDS bez Twojej pomocy.

ALCHEMIA ROLNICZA

Alchemiczna przemiana człowieka oznacza nie tylko bezpośrednie zmiany w ciele fizycznym, ale całkowitą zmianę tego, co człowiek konsumuje. To dlatego widzimy elity desperacko próbujące odciągnąć nas od pożywnych pokarmów zwierzęcych w kierunku opatentowanej, syntetycznej  ściółki z probówek,  przygotowanej w laboratoriach finansowanych przez Gatesa.

W końcu żywność jest informacją i ta informacja oddziałuje bezpośrednio z naszą infrastrukturą genetyczną, powodując  zmiany epigenetyczne  poprzez włączanie i wyłączanie różnych genów. „Jesteś tym, co jesz”, jak mówi stare porzekadło. Spożywanie genetycznie zmodyfikowanego, syntetycznie produkowanego śmieciowego pożywienia jest zatem idealnym kąskiem dla rasy syntetycznych, duchowo oderwanych od siebie podludzi, których chcą hodować transhumaniści.

Prawda jest taka, że ​​każdego dnia spożywamy żywność wyhodowaną w toksycznych chemikaliach wytwarzanych przez globalne konglomeraty rolnicze, które, podobnie jak ich braci farmaceutycznych, można określić jako żądne zysku monstra, dobrze zorientowane w sztuce zabijania. Przemysł agrochemiczny, który znamy dzisiaj, to nic innego jak kontynuacja toksycznych narzędzi i trucizn z laboratoriów IG Farben po II wojnie światowej.

 „Sto lat temu pieniądze i ropa Baronów Rabusiów połączyły się z finansami i toksycznymi technologiami z laboratoriów IG Farben, tworząc Toksyczny kartel, który rozwinął narzędzia zabijania. I tak oto rozpoczęło się stulecie ekobójstwa i ludobójstwa za pomocą trucizn i toksycznych chemikaliów. Chemikalia opracowane do zabijania ludzi w hitlerowskich obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej stały się po zakończeniu wojny środkami chemicznymi dla rolnictwa przemysłowego. To rolnictwo przemysłowe zostało wtedy narzucone ludziom na całym świecie”.

 Dr. Vandana Shiva, Oneness vs the 1%, 2017.

 

IG Farben (Interessengemeinschaft Farbenindustrie AG) powstało  z połączenia  6 odrębnych firm chemicznych – BASF, Bayer, Hoechst, Agfa, Chemische Fabrik Griesheim-Elektron i Chemische Fabrik

Dwa lata później, w 1927 roku, IG Farben  nawiązała współpracę z Standard Oil  (jedną z największych rafinerii ropy naftowej na świecie, założoną przez Johna D. Rockefellera), aby wymieniać patenty i zdominować gospodarki po obu stronach Atlantyku. Standard Oil przesłał IG Farben swoje patenty dotyczące procesu uwodorniania węgla, a IG Farben odwzajemnił się, oferując własne patenty dotyczące procesu produkcji kauczuku syntetycznego.

Kilka lat po nawiązaniu współpracy z Standard Oil, IG Farben  pomogła założyć  obóz koncentracyjny Auschwitz, gdzie wykorzystywała więźniów jako niewolniczą siłę roboczą do produkcji kauczuku syntetycznego i paliw płynnych. Pod koniec wojny Norymberski Karny Trybunał Wojenny  skazał 24 dyrektorów IG Farben  za zbrodnie przeciwko ludzkości, w tym masowe morderstwa i praktykowanie niewolnictwa. Jednak większość z nich została zwolniona w ciągu 2-6 lat i natychmiast rozpoczęła udzielanie konsultacji dla amerykańskich firm agritech.

IG Farben i jego korporacje partnerskie, w tym Bayer, były dostawcami dla Hitlera Cyklonu-B, pestycydu na bazie cyjanku, który był używany do mordowania więźniów w obozach zagłady. W 1948 r. gruba ryba IG Farben i członek partii nazistowskiej, Fritz ter Meer, został skazany za „masowe morderstwo i zniewolenie” i skazany na 7 lat więzienia. Po jego wczesnym zwolnieniu w 1950  r. został przewodniczącym rady dyrektorów firmy Bayer , które to stanowisko piastował do 1964 r. To, co dziś nazywa się „Bayer Science & Education Foundation”, inicjatywa, która przyznaje stypendia studentom chemii, została pierwotnie założona aby uhonorować ter Meera.

Po połączeniu z Monsanto w ramach transakcji wartej 62 miliardy dolarów, Bayer stał się największą firmą agrochemiczną na świecie. Co gorsza, okultyści zamienili to w kpinę z ludzi, kiedy w magicznym akcie energetycznego transferu przejęcie zostało  sfinansowane przez europejskich podatników, nawet o tym nie wiedzących.

Monsanto, amerykański gigant agrochemiczny i masowy producent genetycznie modyfikowanych roślin,  został założony w 1901  roku przez Johna Francisa Queeny'ego (podobno był członkiem  Rycerzy Maltańskich ). Pierwszym produktem firmy był sztuczny słodzik, sacharyna, który sprzedawała firmie Coca-Cola. W 1977 roku FDA zaproponowała ograniczenie stosowania sacharyny ze względu na badania sugerujące, że jej spożywanie wiązało się ze  zwiększonym ryzykiem raka , głównie pęcherza moczowego. Sacharyna nie tylko wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka, ale wszelkiego rodzaju sztuczne słodziki badania powiązały ze  zwiększonym wskaźnikiem cukrzycy , otyłości, dysbiozy jelitowej wraz z przyspieszeniem miażdżycy i starzenia się.

Podczas II wojny światowej Monsanto przyczyniło się do badań nad projektem Manhattan, który ostatecznie doprowadził do stworzenia bomb atomowych, które zostały użyte do  zamordowania tysięcy niewinnych ludzi  w Japonii. Piramida okultystyczna wyznaczyła miejsce, w którym zdetonowano pierwszą w historii bombę atomową (  o kryptonimie „Trinity” ). Rzeczone miejsce znajduje się w Nowym Meksyku, na 33 stopniu szerokości geograficznej północnej (33 stopień wtajemniczenia jest najwyższym stopniem w inicjacji wolnomularskiej).

W latach 40. Monsanto stało się jednym z wiodących producentów polistyrenu – syntetycznego, niebiodegradowalnego tworzywa sztucznego, którego produkcja generuje ogromne ilości niebezpiecznych odpadów. Co więcej, styren wiąże się z  niekorzystnymi skutkami zdrowotnymi  u ludzi, w tym z rakiem – cząsteczka styrenu jest metabolizowana do tlenku styrenu, wysoce reaktywnego (i toksycznego) epoksydu, który może wchodzić w interakcje z DNA, powodując szkodliwe mutacje.

Monsanto jest również znane z produkcji DDT, wysoce toksycznego środka owadobójczego, który  odegrał poważną rolę  w epidemii polio w XX wieku. Pomimo wieloletniej propagandy Monsanto, upierającej się, że DDT jest całkowicie bezpieczne, do 1972 r. badania wskazujące na jego toksyczność doszły do ​​tego stopnia, że ​​został on zakazany w całych Stanach Zjednoczonych. Nie odwiodło to jednak Monsanto od celu, jakim było zatrucie świata, ponieważ w latach 60. firma stała się jednym z głównych producentów Agent Orange, herbicydu używanego w wojnie chemicznej podczas wojny wietnamskiej.

Podczas 10-letniego bombardowania z powietrza, które spowodowało deszcz galonów Age Orange z wietnamskiego nieba, miliony niewinnych ludzi zostały poważnie zatrute, co spowodowało śmierć, kalectwo, wady wrodzone i rozległe, nieodwracalne zniszczenie środowiska. Rozszczep kręgosłupa, porażenie mózgowe, brakujące lub zdeformowane kończyny i niepełnosprawność intelektualna to tylko niektóre z poważnych wad wrodzonych spowodowanych przez Agent Orange, wad, które  wciąż dotykają wietnamskie dzieci . Agent Orange jest  również odpowiedzialny  za zabicie około 300 000 amerykańskich weteranów.

W dzisiejszych czasach większość ludzi zna Monsanto jako producenta glifosatu (aktywnego składnika „Roundup”, wysoce toksycznego herbicydu promowanego na całym świecie). Glifosat  ma związek  z powstawaniem alergii pokarmowych, w tym „celiakii”, ciężkiej nietolerancji glutenu, powodującej wysypki skórne, dysbiozę jelit, nudności, biegunkę i depresję. Nic dziwnego, że praktycznie nie przeprowadzono żadnych badań w USA (największy konsument śmieciowej, taniej żywności GMO, ludzie w USA co roku zjadają ilości GMO równe masie swojego ciała) w celu oceny poziomu glifosatu w ludzkiej krwi lub moczu. Jednak  duże badanie w Europie stwierdziło wymierne poziomy glifosatu w moczu prawie połowy uczestników, z których wszyscy byli mieszkańcami miast i którzy mogli być narażeni na działanie glifosatu jedynie poprzez spożycie pokarmu.

Fuzja Bayer i Monsanto nastąpiła równolegle z fuzją Dow Chemical i Dupont, a także Syngenta i ChemChina. Fuzje te sprawiły, że zdecydowana większość światowego przemysłu rolnego znalazła się w rękach zaledwie trzech korporacji. Dzięki tym różnym fuzjom i przejęciom przemysł biotechnologiczny stał się współczesnym IG Farben – funkcjonującym jako jedyny globalny kompleks chemiczno-wojskowo-przemysłowy, którego prawdziwymi właścicielami są firmy inwestycyjne, takie jak Vanguard i BlackRock.

„Fuzje tego typu przypominają zabawę w komórki do wynajęcia, organizowaną przez prawdziwych właścicieli, fundusze inwestycyjne takie jak Vanguard, BlackRock, Capital Group, Fidelity, State Street Global Advisors, Norges Bank Investment Management (NBIM) i inne. Ta zabawa ma dwa cele – rozszerzenie rynków i zmniejszenie odpowiedzialności”.

 Dr. Vandana Shiva, Oneness vs the 1%, 2017.

 

Trzy czwarte nasion GMO na świecie pochodzi z laboratoriów Monsanto. Tymi nasionami zasypuje się glebę niczego niepodejrzewających rolników, którzy są następnie pozywani z powodu niewypłacalności [wymuszonej koniecznością corocznych zakupów drożejących, opatentowanych nasion od monopolisty] i zmuszani do oddawania swoich produktów. W Indiach około 125 000 rolników  popełniło samobójstwo  w wyniku decyzji Monsanto o wykorzystaniu Indii jako poligonu doświadczalnego dla swoich nasion GMO. Monsanto pobiera tantiemy za swoje nasiona, a wysokie koszty nasion i chemikaliów  wpychają rolników w pułapkę zadłużenia . W miarę jak rolnicy coraz bardziej się zadłużają, bogactwo Monsanto rośnie.

Pychą mechanicznego umysłu jest myślenie, że wprowadzenie toksycznego genu do rośliny daje prawo do żądania jego własności za pomocą opatentowania. Ale jest głębsze okultystyczne znaczenie kontroli nad naszymi nasionami. Samo ziarno jest podstawową jednostką życia w „warzywnym, zbożowym i owocowym” świecie, jest punktem wyjścia naturalnego cyklu żywieniowego. Reprezentuje również uśpiony potencjał tkwiący w każdej żywej istocie. Jak powiedział Jezus: „Królestwo Niebieskie jest jak ziarnko gorczycy”. Tak więc kontrola nad światowymi dostawami nasion reprezentuje kontrolę nad życiem i panowanie nad przyrodą – ukryty cel programu transhumanistycznego.

Wcześniej wspomniano, że Standard Oil Rockefellera miał powiązania z IG Farben. Podobnie jak w przypadku rozwoju medycyny farmaceutycznej, rola Rockefellerów we wzroście rolnictwa chemicznego i GMO jest nie do przecenienia, ponieważ odegrali kluczową rolę w promowaniu nowych technologii rolniczych, które doprowadziły do ​​obecnej katastrofy, w której się znajdujemy.

W pierwszych dniach II wojny światowej Fundacja Rockefellera finansowała tajną grupę polityczną o nazwie Grupa Studiów Wojny i Pokoju nowojorskiej Rady Stosunków Międzynarodowych (War and Peace Study Group of the New York Council on Foreign Relations). Celem tej grupy było ukształtowanie powojennej gospodarki USA, tak aby zastąpiła Imperium Brytyjskie jako nowe globalne supermocarstwo [2].

W tym kontekście John D. Rockefeller III realizował swój program eugeniczny za pośrednictwem Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego oraz Rady Populacji (Population Council). W tym samym czasie jego brat Nelson szukał nowych metod zwiększenia światowej produkcji żywności. Jednym z powojennych celów Grupy Studiów nad Wojną i Pokojem było zdominowanie przez Stany Zjednoczone globalnej agrotechniki i produkcji żywności. Doprowadziło to do niesławnej „zielonej rewolucji” promowanej w krajach rozwijających się w Ameryce Południowej, Indiach i niektórych częściach Azji. Jednym z rezultatów tej zwiększonej wydajności rolnictwa był masowy exodus chłopów z pól uprawnych do miejskich slumsów, gdzie byli wykorzystywani jako tania siła robocza przez różne amerykańskie międzynarodowe firmy[3].

Skłonność satanokracji do eksperymentowania na bardziej „prymitywnych” społecznościach (zwykle kolorowych, żyjących w trzecim świecie) reprezentuje okultystyczną pogardę dla „niższych” warstw społecznych. Nigdzie ta pogarda nie jest bardziej oczywista niż w „filantropii” Billa Gatesa, który w 2019 roku  wypuścił  w Burkina Faso genetycznie zmodyfikowane komary pod zwodniczym pretekstem „zwalczania malarii” lub  przerażających eksperymentów farmaceutycznych  przeprowadzanych pod okiem równie psychopatycznego dr. Anthony Fauci.

W 1941 roku Nelson Rockefeller, a następnie wiceprezydent USA, Henry Wallace, wysłali grupę do Meksyku na spotkanie z rządem meksykańskim w sprawie możliwości zwiększenia produkcji żywności. Henry Wallace był wysokiej rangi masonem, który przekonał innego masona, prezydenta Franklina D. Roosevelta, aby umieścił okultystyczny symbol piramidy ze ściętym wierzchołkiem i oka Horusa na jednodolarowym banknocie[4].

Przejęcie przez Rockefellera globalnego rolnictwa obejmowało promocję i rozpowszechnianie genetycznie zmodyfikowanych upraw na całym świecie. Ale aby ich GMO się przyjęły, Rockefellerowie musieli najpierw manipulować percepcją naukowców zajmujących się badaniami genetycznymi i środowiskowymi. Zrobili to, wysyłając amerykańskich profesorów uniwersyteckich, aby wybrali azjatyckie uniwersytety, po to by szkolić nowe pokolenie naukowców. Najlepsi z tych absolwentów zostali następnie wysłani do Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać doktorat z nauk rolniczych, gwarantując swoim mocodawcom, iż zostali całkowicie zindoktrynowani poglądami Rockefellera na rolnictwo i produkcję żywności[5].

W ten sposób Rockefellerowie stworzyli globalną sieć naukowców i ekspertów gotowych do odegrania swojej roli jako ambasadorowie tego nowego paradygmatu rolniczego. Doprowadziło to do „inżynierii społecznej” kultury naukowej, która promowała wykorzystanie genetycznie zmodyfikowanych upraw i nowych technologii rolniczych. Rockefellerowie zainwestowali setki milionów dolarów w badania genetyczne, które pomogły w rozwoju upraw GMO i zwiększyły ich popularność na całym świecie. Dzięki prawu patentowemu skromny rolnik przekształcił się w schwytanego niewolnika, zadłużonego w wielkich konglomeratach agrobiznesu.

Podobną taktykę zastosowano w Afryce, gdzie finansowany przez Gatesa Cornell Alliance for Science (CAS) przeszkolił 112 afrykańskich naukowców do  walki o GMO i zaangażowanie korporacji w rolnictwo . CAS jest powiązany z Otwartym Forum Biotechnologii Rolnictwa (OFAB), które z kolei jest odgałęzieniem Afrykańskiej Fundacji Technologii Rolnictwa (AATF), organizacji założonej przez Rockefellerów.

W 1986 roku wiceprezydent USA Herbert Bush był gospodarzem „specjalnego spotkania strategicznego Białego Domu”, zapraszając kierownictwo Monsanto do omówienia planów związanych z deregulacją przemysłu agrotechnicznego. Spotkanie to zaowocowało przyjęciem „zasadniczej równoważności” ( “substantial equivalence”) – błędnego poglądu, że agronomia (tradycyjne metody hodowli zwierząt/roślin) jest „w znacznym stopniu równoważna” z modyfikacją genetyczną – w ten sposób unikając rosnącej presji ze strony naukowców wzywających do bardziej rygorystycznego testowania szkodliwości upraw GMO [5].

Jest to przykład klasycznej inwersji okultystycznej w praktyce, ponieważ agrobiznes twierdzi, że rośliny modyfikowane genetycznie są takie same jak formy naturalne, ale nadal patentuje swoje mikstury, sugerując, że nie są one aż tak podobne do naturalnych, skoro podlegają patentom.

Dzięki Rockefellerom Amerykanie są obecnie największymi konsumentami żywności GMO. W rzeczywistości literatura badawcza wyraźnie wskazuje, że duże populacje na całym świecie zostały zmuszone do spożywania toksyn GMO pomimo całkowitego braku wiarygodnych danych dotyczących bezpieczeństwa i przytłaczających dowodów sugerujących, że takie toksyny powodują szkody biologiczne [6].

Nic dziwnego, że finansowane przez Rockefellera/Gatesa organizacje zdrowotne, takie jak WHO i American Medical Association (AMA) twierdzące że „promują sztukę i naukę medycyny oraz poprawę zdrowia publicznego” są niezawodnymi wspólnikami w umożliwieniu tego globalnego eksperymentu [7].

Tak jak Majowie nawozili swoje uprawy zbóż krwią ofiar z ludzi, my również ucztujemy na jedzeniu zawierającym korporacyjne trucizny, splamione energetycznymi śladami mordu rytualnego.

Badania na zwierzętach wykazały, że narażenie na toksyny GMO powoduje wzrost cytokin zapalnych związanych z prawie wszystkimi chorobami człowieka. Jeśli te zmiany wystąpią również u ludzi, może to w pewnym stopniu wyjaśnić ogromny wzrost chorób autoimmunizacyjnych, autyzmu i innych chorób przewlekłych i alergicznych [8]. Inną oczywistą przyczyną tego wzrostu są szczepienia.

WALKA O MŁODYCH

„W dramacie szczepionkowym występują trzy rodzaje aktorów: 1. Szczepieni wierzący, 2. Szczepieni powiadomieni, 3. Szczepiący socjopaci”.

„Prawie wszystkie problemy chemii medycznej stałyby się łatwiejsze do kontrolowania, gdybyśmy mieli pojęcie o reakcjach leku z substancjami chemicznymi ciała…”

 Profesor Alfred Burger, Chemia Medyczna (wyd. 2).

Chociaż uważa się, że są szczytem współczesnej medycyny, szczepienia są jedynie  ubraną wersją inokulacji , starożytną i barbarzyńską praktyką wprowadzania chorej materii do krwiobiegu zdrowego osobnika, prowadzoną pod przesądnym przekonaniem, że w jakiś sposób uchroni przed przyszłymi chorobami. I tutaj wpływ okultyzmu znów się podnosi, ponieważ tym, który wprowadził tę praktykę do głównego nurtu tradycji medycznej (chociaż z pewnością jej nie „wymyślił”, jak wielu ludzi fałszywie wierzy) był wysokiej rangi mason Edward Jenner. W rzeczywistości najwcześniejsze praktyki zaszczepiania można przypisać „dzikim” plemionom starożytnych Indii i Chin. Zamieniliśmy krosty na fiolki, a szamanów na białe fartuchy, ale procedura pozostaje taka sama, oparta na błędnych przekonaniach o ciele i chorobie.

Niemowlę ledwo wyrywane z łona zostaje poddane rytuałowi cielesnego pochwycenia. W dniu narodzin niemowlęta otrzymują  genetycznie zmodyfikowaną szczepionkę  , która ma je chronić przed chorobą wywoływaną głównie przez narkomanię, alkoholizm i jatrogenezę (tj. leki farmaceutyczne). Ten okultystyczny rytuał inicjacyjny ustawia niemowlę na ścieżce cielesnej przemiany, która, jeśli ją przeżyje, uczyni z niego dumnego członka chorowitego, zażywającego pigułki społeczeństwa spustoszonego przewlekłą chorobą (ale z wypranym mózgiem, by uwierzyło, że jest  najzdrowsze w historii ).

W ciągu pierwszych 15 miesięcy życia niemowlę w USA otrzymuje do 25 zastrzyków, z których wszystkie są uważane za korzystne, bezpieczne i niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka. Zanim dziecko osiągnie wiek 18 lat, będzie musiało wytrzymać ponad 60 oddzielnych zastrzyków z powodu szeregu „chorób” błędnie demonizowanych przez skorumpowany establishment medyczny.

Weźmy na przykład szczepionkę MMR, która była podawana od dziesięcioleci, ale  nigdy nie okazała  się mniej szkodliwa niż sama odra, „choroba”, o której rodzicom prano mózg, aby postrzegali ją jako „śmiertelną” plagę. Jednak przed zaszczepieniem MMR prawie każde dziecko do 15 roku życia zachorowało na odrę i  nabyło odporność na całe życie. W rzeczywistości przytłaczająca większość zgonów z powodu odry jest spowodowana nie brakiem szczepień, ale niedoborem witaminy A, jednak ten ważny fakt jest wygodnie ignorowany. Co więcej, dzieci, które przeszły odrę są mniej narażone na niektóre choroby przewlekłe w późniejszym życiu, w tym alergie, astmę, egzemę i chłoniaki Hodgkina. 

Większość szczepionek zawiera toksyczne „adiuwanty”, które mogą  powodować śmierć , błędnie klasyfikowaną jako „zespół nagłej śmierci niemowląt” (SIDS). Tutaj ponownie widzimy okultystyczne sztuczki (twierdzenie, że „śmierć” jest „syndromem” jest uosobieniem absurdu, a jednak jest to akceptowany „stan medyczny”). Dane VEARS z lat 1990-2019 pokazują, że ze wszystkich zgłoszonych przypadków „SIDS” 75% wystąpiło w ciągu 7 dni od szczepienia.

A jeśli szczepionki nie spełnią swojej roli, to zrobi to fluor albo  azbest czający się w zasypce dla niemowląt  lub inne toksyczne barachło, z tych, którymi potajemnie karmi się naszą ukochaną młodzież, a następnie ukrywa to przez bezduszne firmy PR, które otrzymują miliony od Big Pharma, by sprzedać wizerunek życzliwości ignoranckiemu społeczeństwu.

Ale syndrom nagłej śmierci niemowląt (SIDS), czyli śmierć przez szczepienie, stanowi niewielki procent milionów niemowląt, które są uśmiercane każdego roku. Resztę (dokładnie 40-50 milionów) można przypisać  kulturze aborcji  , częściowo zaprojektowanej przez amerykański establishment eugeniczny pod przewodnictwem Rockefellera i ich „ Centra zapobiegania wadom wrodzonym ”, które opowiadały się za „terapeutyczną” aborcją „ wadliwych” dzieci.

Zaburzenie psychiczne znane jako „autyzm” stało się poważną epidemią, a liczba  przypadków wzrosła  z 1 na 150 w 2000 r. do 1 na 54 w 2016 r. (szacunki wskazują, że obecnie wzrosła do 1 na 34). Być może to zwykły zbieg okoliczności, że wraz ze wzrostem harmonogramu szczepień w dzieciństwie rosną  wskaźniki autyzmu  i inne nowe „zaburzenia”,  takie jak ADHD . Uważa się, że przyczyny tych współczesnych dolegliwości są „nieznane”, a leczenie tego "nieznanego" obejmuje stosowanie leków psychiatrycznych, które zmieniają chemię mózgu.

Rzeczywiście, milionom dzieci na całym świecie przepisywane są te leki psychotropowe, które  uważa się za tak niebezpieczne  , że agencje regulacyjne w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych wydały ostrzeżenia, że ​​wiele z nich może powodować agresywne zachowania i samobójstwa u małych dzieci. W 2004 roku FDA postanowiła umieścić na lekach antydepresyjnych etykietę „czarnej skrzynki” ostrzegającą, że mogą one spowodować samobójstwo u nastolatków[9].

Kiedy depresja wynika z zapalenia mózgu spowodowanego toksynami znajdującymi się w lekach farmaceutycznych (takich jak Ritalin), szczepionkach i przetworzonej żywności, jest to wielka nauka Boga mogąca prowadzić do otrzeźwienia. Ale zamiast zająć się pierwotną przyczyną problemu, przedstawia się nam implanty mózgowe i uzależniające leki, które tłumią emocje i otępiają intelekt.

Wiele szczepionek  wykorzystuje komórki płodowe  abortowane podczas procesu rozwoju. HEK-23 to linia komórkowa najczęściej stosowana w badaniach medycznych, a  dowody sugerują, że nie została uzyskana w sposób etyczny. Niektórzy eksperci szacują, że w celu wytworzenia HEK-23 wycięto komórki od ponad 100 nienarodzonych dzieci.

W Instytucie Karolinska w Szwecji  dr Ian Donald był świadkiem  „eksperymentów przeprowadzanych na żywych, abortowanych wkrótce przed narodzeniem dzieciach … którym nie zapewniono nawet łaski znieczulenia, i które wiły się i płakały w agonii, a kiedy ich przydatność wygasła, zostały uśmiercone i wyrzucone razem ze śmieciami”.

Współcześni badacze medycyny biorą udział w okultystycznych praktykach składania ofiar z dzieci, ale robią to w imieniu jedynego, prawdziwego Boga – „nauki”. Poronione płody są  rutynowo spalane  w celu uzyskania ciepła lub elektryczności na całym świecie, praktyka ta jest odzwierciedleniem  starożytnej semickiej  „ofiary przez ogień” pierworodnych, mającej zapewnić dobre łaski Molocha, boga słońca.

„Metoda naukowa” załamuje się, gdy  napotyka dowody, które wykraczają poza to, co „nauka” uważa za prawdziwe. Dane są następnie fałszywie przedstawiane, wyśmiewane lub ignorowane. Konsensus  naukowy  jest... sterowany  przez badania finansowane i promowane przez korporacje, które mają własne interesy i nie dbają o dobro człowieka. Przemysłowe szyldy i bezduszni akademicy bronią swoich ciemiężców, tańcząc w rytm elitarnej kontroli umysłu, przekazywanej w podręcznikach, grantach badawczych, opłatach za „konsultacje”, programach telewizyjnych i wiadomościach z kraju i ze świata.

„Naukowcy” i akademicy to doskonałe obiekty hipnozy. Od lat wmawiano im, że są najmądrzejszymi z mądrych więc uwierzyli, że są koroną stworzenia, z radością wydalając z siebie dogmaty medycyny Wielkiej Farmacji („szczepionki są bezpieczne i skuteczne”), jednocześnie stanowczo zaprzeczając istnieniu sznurków marionetek zwisających z ich ramion. Arogancka klasa „wysoce wykształconych” myśli, że wie wszystko a tego, czego jeszcze nie wiedzą, wierzą, że ich koledzy „eksperci” pewnego dnia ich nauczą.

„Fizjologia komórki jest nauczana w standardowym programie nauczania medycznego. Ale nauczana fizjologia komórki nie jest nauką, jest tylko teorią, zwaną teorią pompy błonowej. Teoria to oczywiście tylko idea, która może wyjaśniać zjawisko naturalne, a może tego nie robić. Aby osiągnąć status nauki, teoria musi zostać gruntownie przetestowana i udowodniona. W tym właśnie tkwi problem. Teoria pompy membranowej nie przeszła tych testów.”[10]

 dr Gilbert Ling, Dlaczego nauka nie może wyleczyć raka i AIDS bez Twojej pomocy.

„Najbardziej paradoksalnym aspektem badań naukowych jest to, że powszechnie uważa się je za obiektywne, ale ich uczciwość intelektualna, która winna być najwyższym postulatem, jest zaledwie subiektywna”.

 Harold Hillman, Cell Biology is Currently in Dire Straits, 2011.

 

PRZEŁAMANIE BIERNEGO OCZEKIWANIA

Z naszego powyższego dochodzenia możemy wywnioskować, że genetycznie zmodyfikowana żywność, szczepionki genetyczne, „metawers” (wirtualne światy sieci społecznościowych) ​​i Covid-19 PsyOp (Psychological operation) stanowią elementy alchemicznej układanki, która po złożeniu ujawnia obraz człowieka w boleści alchemicznej transformacji ze stanu podstawowego metalu (podstawowej świadomości) w coś dającego w sumie niezgłębioną otchłań [czy też raczej przepaść ].

Nigdy nie było dla nas ważniejsze, by mocno postawić stopy na Ziemi, czerpać energię z żywej gleby i ponownie nawiązywać połączenie ze światem przyrody. Kiedy zaczynamy kultywować nowy organ percepcji, który pozwala nam dostrzec upiorną sieć okultystycznych wpływów utkaną wokół nas i jej wszechobecny wpływ na współczesne społeczeństwo, jesteśmy w końcu w stanie stawić czoła naszym ciemiężcom, rozpuścić ciemność, i wyruszyć w podróż do uzdrowienia i zadośćuczynienia. Kiedy to będziemy czynić, więzy strachu, nienawiści i podziałów zaczną znikać jak suche liście na jesiennym wietrze.

BIBLIOGRAFIA

[1] Farrell, P., J., The SS Brotherhood of the Bell: The Nazis’ Incredible Secret Technology, 2006.

To niesławne tajne stowarzyszenie o nazwie Thule Gesellschaft (Towarzystwo Thule) faktycznie pomogło w powołaniu partii nazistowskiej. Według Jana Van Hilsinga właśnie tutaj połączono „naukową magię, astrologię, okultyzm i wiedzę templariuszy, a także praktyki „Złotego Świtu”, takie jak Tantra, Joga i Wschodnia medytacja”.

[2] Farrell, P, J., de Hart, D, S., Transhumanism: A Grimoire of Alchemical Agendas, 2011.

[3] Tamże.

[4] Tamże.

[5 ] Tamże.

[6] Vasquez, A., Inflammation Mastery (wyd. 4). 2016.

[7] Tamże.

[8] Tamże.

[9] Marcia Angell: Drug Co & Doctors: A Story of Corruption. ALLIANCE FOR HUMAN RESEARCH PROTECTION. 2008.  https://ahrp.org/marcia-angell-drug-co-doctors-a-story-of-corruption /.

"…Dr. Joseph L. Biederman, szef psychofarmakologii pediatrycznej w Harvard's Massachusetts General Hospital, którego rozległe powiązania finansowe z Johnson & Johnson są udokumentowane w wewnętrznych dokumentach J & J… założył ośrodek dziecięcy przeprowadzający wątpliwe eksperymenty z lekami psychoaktywnymi na małych dzieciach, promując najbardziej toksyczne, leki przeciwpsychotyczne, dla dwuletnich dzieci, bez względu na ich dobro […]. W dużej mierze dzięki niemu już dwuletniemu dziecku diagnozuje się chorobę afektywną dwubiegunową i leczy koktajlem silnych leków, wiele z nich nie zostało zatwierdzonych do tego celu przez Food and Drug Administration (FDA). 

[10] Ling, G., Dlaczego nauka nie może wyleczyć raka i AIDS bez Twojej pomocy.  https://gilbertling.org/why_science-cannot_cure_cancer.html .

Gilbert Ling był urodzonym w Chinach, amerykańskim fizjologiem komórki, który obalił hipotezę pompy sodowej, centralny dogmat współczesnej biologii komórki. Jego praca była atakowana i ignorowana. Dzisiaj wszyscy studenci medycyny i biologii nadal nauczają nieprawidłowego modelu pompy sodowej. http://gilbertling.org/pdf/Debunking.pdf.


Źródło: https://www.newbraveworld.org/the-darkest-dream/

wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...]Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka