wawel24 wawel24
676
BLOG

Gang, czyli jak Polak Polaka, czy jak Cygan "gadzia"? "It's the anthropology, stupid!"

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 23

MOTTO 

"Cyganie są wszędzie tylko przejazdem, jak pod wieloma względami Żydzi."

[Yuri Slezkine - Wiek Żydów]


Polski gang, gang Polaków, Polacy - Polaków niewolniczo wykorzystywali, rodak zrobił to rodakowi - takie tytuły zalały media. 

Co tu się kujda dzieje? Na zdjęciach zakazane gęby jednego z dwóch narodów pariasów - jak ich nazwał Max Weber - a w środkach przekazu orgia ekscytacji tym, że Polak to taka świnia, co innego Polaka zaprzęga do niewoli. Historia z pewnego punktu widzenia identyczna jak z polskimi obozami śmierci, zresztą na jednym z portali padło już nawet okreslenie: "polskie obozy pracy"!

Co to są za media, które w języku polskim zniesławiają polski naród? Prawie wszystkie portale netowe i wszystkie telewizje "polskie" z lubością piszą o gangu Polaków. Gdzie my jesteśmy? W Niemczech multikulti Angeli Merkel, czy w suwerennym kraju? Szokujące jest jednak, że identycznie jak polskojęzyczne media - nie zająkując się o romskim pochodzeniu gangsterów -  o gangu Polaków piszą strony Kurskiego (TVPINFO.PL), Karnowskich (wpolityce.pl) oraz mówi telewizja "publiczna" Kurskiego i PIS-u!!! To jest właśnie kliniczny pokaz schizofrenii - wyśmiewanie się w TVPInfo i u Karnowskich z "niewoli" mediów w Niemczech ukrywających i nie podających narodowości podkładaczy bomb, gwałcicieli i nożowników Proroka a w sytuacji, gdy zwala się na Polaków przestępstwa niewolniczych obozów pracy (było ich kilka, poniżej daję foto fizjonomii tych "polskich" gangsterów z ostatnich kilku lat) - to partia rządząca, Kurski i Karnowscy robią to samo! Nawet za Tuska portale pisały o "gangu Romów", a za czasów pisowskiej "wyspy wolności" mamy "polski gang". 

Warto przejrzeć wszystkie portale pod tym kątem, kto pisze w niemieckim stylu cenzury multikulti, a kto pisze prawdę bez osłonek. Bronią się tylko dwa małe portale narodowe, które piszą o Romach i Cyganach. Cała reszta bredzi w stylu multikulti. W takim państwie żyjemy.

Jeśli ktoś się dziwi temu, jak to Cyganie zaprzęgli do obozu pracy Polaków (pochodzących z marginesu), to chyba nie wie o Cyganach tego, że - jak pisze Yuri Slezkine w swym "Wieku Żydów"- "(…) żydowskie i cygańskie pojęcia “goja” i “gadzia” (…) pozwalają dostrzegać wszystkich nie-Żydów lub nie-Cyganów jako jedno obce plemię (…)". 

Jeśli ktoś się dziwi zwierzęcym warunkom i nieczystościom, w jakich trzymali "gadziów" Cyganie z Wysp, to Slezkine mu to wyjaśnia: " Przez większość czasu Żydzi, Cyganie i inni wędrowni usługodawcy (...)nieprzekonani uniwersalistyczną retoryką zachowali tradycyjny podział świata na dwie odrębne całości: jedną związaną z czystością (…) i drugą - z tym, co nieczyste.

A jeśli ktoś dziwi się łatwości i brakowi skrupułów w robieniu z innych ludzi niewolników - odpowiedź też jest u Slezkine`a: "Samo bycie Cyganem oznaczało desperacką walkę z marime (nieczystym) - zadanie o tyle beznadziejne, że Cyganie nie mieli wyboru zmuszeni żyć wśród gadziów będących głównym źródłem i uosobieniem nieczystości (…)nie mieli też wyboru i brali ich do siebie jako niewolników lub służących wykonujących nieczyste prace." 

Wnioski? Dwa.

1. żyjemy w państwie, które "z pewną taką nieśmiałością" wstydliwie wkroczyło na trakt (road to hell) demokracji multikulturowej.

2. jest pilna potrzeba edukowania społecznego w kwestiach antropologii, zwłaszcza środowisk dziennikarskich, ale... nie tylko. Taki kurs przydałby się też dla osób, które nie mogą, albo nie chcą odróżniać ludności rdzennej, etnicznej od obcych.  


Skwitować zaś tę całą antypolską hucpę, w której żwawo wzięły udział wszystkie media rządowe, można w jeden tylko sposób, a mianowicie parafrazując zwrot '"Ekonomia, głupcze!" trzeba tym rządowym wyznawcom multikulti (Kurski, Karnowscy, Rzeczpospolita, o reszcie polskojęzycznej - TVN, Polsat etc. -  nie wspominam) zakrzyknąć: ANTROPOLOGIA, GŁUPCZE! ("It's the anthropology, stupid!"). Po podsumowaniu trzeba podziękować: "O, cześć wam panowie, magnaci...". 

A teraz obejrzyjmy sobie galerię Polaków: 

image

https://wiadomosci.wp.pl/zmuszali-rodakow-do-niewolniczej-pracy-wieloletnie-wyroki-dla-polakow-w-wielkiej-brytanii-6128652012332673a

image

http://dziennikzwiazkowy.com/wydarzenia/kalifornia-zlapano-szajke-polskich-romow/

image

image

https://www.onet.pl/?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=9c5055f5-a821-545c-af27-9c1d48d8375a&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

imageA teraz spójrzmy, jak nazywają Cyganów na polskich paszportach - różne portale. Wnioski nasuwają się same...


imageimageimageimageimageimageimageimage

Portal Kurskiego, TVPInfo w pełnej krasie...

image

Kurski wiecznie żywy

image

Medium Prezesa, czyli TVPInfo

image

Portal braci Karnowskich w pełnej krasie...

image

Multikulti jedność ponad podziałami

wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka