23 obserwujących
298 notek
138k odsłon
416 odsłon

Prezes: "Władzy w Polsce nie pozwalają nam sprawować polskie sądy i UE!"

Wykop Skomentuj9


Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości i o ich zakazanie prezes PiS-u odpowiedział: - Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to - uważa Jarosław Kaczyński. (https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lgbt-tematem-kampanii-pis-mowi-o-sianiu-nienawisci-na-marszach-rownosci-i-wplywie-na-sady,960328.html)

Powyższej odpowiedzi prezesa na zapytanie jednej z uczestniczek pikniku nie podała i nie poda TV rządowa. Zostało to być może nagrane komórką. 

Jest to ważna wypowiedź, nie do przecenienia. Co ona nam faktycznie mówi? Mówi to, co wielu z nas i niezależnych publicystów mówi od dawna; Polska jest daleka od stanu suwerenności. 

Władza w Polsce może być sprawowana tylko w zakreślonych granicach. Reformy w państwie są niemożliwe (reformy zasadnicze, systemowe), gdyż duumwirat eksterytorialne sądy i UE stoi na straży status quo. 

Sądów zreformować nie da się, bo... sądy na to nie pozwolą! I UE je wesprze.

Inwazji doktryn i ideologii marksizmu kulturowego nie da się przyhamować ani powstrzymać - gdyż UE i sądy nie pozwolą na to. 

Czym się różni - oprócz stylu- ta konstatacja Prezesa od tej Sienkiewicza kamieni kupy? Może właśnie to miał na myśli Sienkiewicz mówiąc, że mamy PAŃSTWO TEORETYCZNE? Może każda z partii musi działać w ramach PAŃSTWA TEORETYCZNEGO. I dlatego namiestnicy, współcześni Herodowie koncentrują swoją uwagę głównie na dwóch sprawach: 1. na zgrabnym odgrywaniu "wolności" (wyspa wolności) i odgrywaniu niepodległości (zalew obchodów, pochodów fet, rocznic etc.) 2. na stopniowym, ale metodycznym i skrytym w cieniu realizowaniu "rzezi niewiniątek", czyli likwidowania wszelkich zalążków ruchów i partii narodowych oraz polskiej myśli politycznej. Wypełnianie funkcji namiestnika nie jest takie trudne:

1. trochę skeczów w hełmach strażackich,

2. kilka epickich baśni wciąż powtarzanych (kwitnąca gospodarka, elektryczne samochody etc.),

3. kreatywna księgowość redystrybucyjna (namiestnicy zawsze  głównie zajmowali się zbieraniem i dystrybucją podatków ludności podbitej)

4. zapewnienie spokoju na ulicach kolonii oraz przestronnej przestrzeni w głowach ludności tubylczej, by nie zrodziła się w co bystrzejszych myśl żadna wywrotowa

5. pośrednictwo w finalizacji dużych kontraktów handlowych na rzecz jednej z metropolii (sprzęt wojskowy, ciekły gaz ziemny etc.).

Rozbudowane organy i instytucje władzy nibynarodowej właściwie nie wiadomo po co istnieją. Wszystkie plusy (500+ etc.) można przecież zapisać w konstytucji, rozwiązać parlament i partie polityczne a władzę namiestnikowską scedować np. na marszałka Karczewskiego, którego sekretarzem można uczynić Prezesa - i wszystko będzie jasne. 

Trzeba jedną osobę wybrać na gubernatora kolonialnego metropolii brukselskiej i przestać udawać suwerenność i demokrację

Prezes dodał - trzeba zauważyć - niejaką nadzieję dla uciśnionych tubylców. Powiedział: "To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to". Ale inaczej, oczywiście, nie mógł powiedzieć :), zwłaszcza będąc w tłumie. W sumie pierwszą część imposybilną wypowiedzi Prezesa można oddać tak: Polacy, nic się nie stało! Drugą część zaś o tym, że trzeba "zrobić inaczej" tłumaczymy tak: Już za 4 lata Polska mistrzem świata! C.b.d.o.


image


1. Wszystko tobie, ukochana ziemio,

Nasze myśli wciąż przy tobie są,

Tobie lotnik triumf nad przestrzenią,

A robotnik daje dwoje rąk.

Ty przez serce nam jak Wisła płyniesz,

Brzmi jak rozkaz Twój potężny głos,

Murarz, żołnierz, cieśla, zdun, inżynier

Wykuwamy twój szczęśliwy los.

Refren

Ukochany kraj,

Umiłowany kraj,

Ukochane i miasta, i wioski,

Ukochany kraj,

Umiłowany kraj,

Ukochany, jedyny, nasz, polski.

Ukochany kraj,

Umiłowany kraj,

Ukochana i ziemia, i nazwa,

Ukochany kraj,

Umiłowany kraj,

Nasza droga i słońce, i gwiazda.

2. My trudności wszystkie pokonamy,

Żaden wróg nie złamie hartu w nas,

W słońce jutra otworzymy bramy,

Rozśpiewamy, rozświecimy czas.

To dla ciebie najgorętsze słowa,

Wszystkie serca, siła wszystkich rąk,

To dla ciebie, piękna i Ludowa,

Każdy dzień i każdy nowy dom.

imageSztuka rządzenia w medialnej demokracji kolonialnej - poradnik namiestnika

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka