22 obserwujących
310 notek
260k odsłon

Ostatnie komentarze

@detoxic Szczęście ma różne oblicza. Optymizm, pozytywne myślenie, działanie umysłowe i fizyczne mają na nie korzystny wpływ.
@doku Poszczególne szkoły propagujące Tai Chi, formę treningu obronnego oraz wpływu na zdrowie i medytacje, twierdzą, że praktyka ta została sformułowana przez mnicha taoistycznego Zhang Sanfeng w XII wieku. Jednak opisy takich...
@veni a Bez rozwoju trudno żyć. Nawet w bezkresnej puszczy trzeba się nauczyć zbudować ziemiankę lub szałas,  wskrzesić ogień, rozróżniać roślinki jadalne od trujących... itd. itp. Zwierzęta również się uczą.
@niekompetencja Trzeba mieć nadzieję, że kierunek się odwróci. Przekazywanie wiedzy nie jest tylko rolą szkoły. Również rodziny i środowiska, bo stąd czerpie się wzorce.
@TedS Jest czego zazdrościć Wangowi. Nie tylko pod względem fizycznym, ale również psychicznym. Pogody ducha, optymizmu. Ryż i tofu jest pyszne.
@leszek152 Każda nacja ma inne nawyki żywieniowe. Dla Chińczyka ryż jest tym, czym dla nas jest ziemniak, kasza, makaron. A soja jest wysokobiałkowym zamiennikiem mięsa.
@pink panther Dziękuję za film :-) Miał dar do opowiadania. Aż trudno uwierzyć, że tyle można napisać, i to ciekawie.