Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy
375
BLOG

Dużo nas, dużo nas, dużo nas, dużo nas...

Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy Rozmaitości Obserwuj notkę 2

W internecie miała miejsce premiera filmu poświęconego Marszowi Niepodległości AD 2011. Jego twórcą jest użytkownik You Tube'a iDar0s - twórca między innymi spotów promujących Marsz. Film - reportaż można znaleźć tu: http://www.youtube.com/user/iDar0s#p/u/0/GWwE4ER9u94

Puentą całej medialnej nagonki na Marsz może być tekst piosenki napisanej Zbigniewa Hołdysa i będącej w repertuarze Prefectu "Dużo nas"

Dużo nas, dużo nas, dużo nas, dużo nas
Mało ich, mało ich, mało ich, mało ich
Boją się nas i muzyki bez słów
Boją się w nocy spać
Boją się, kiedy zobaczą nas dwóch
Boją się siebie, boją się wszystkich nas

Dużo nas, dużo nas, dużo nas, dużo nas
Więcej ich, więcej ich, więcej ich, więcej ich
Jest ich ze stu, czasem padną do nóg
Czasami mówią "masz", pną się na szczyt
Potem spadają w dół lecz nieustannie
Boją się wszystkich nas

Dużo nas, dużo nas, dużo nas, dużo nas
Dużo ich, dużo ich, dużo ich, dużo ich
Pędzą co tchu choć przeraża ich rytm
Boją się w miejscu stać
Powiedz mi ty czemu stoisz i drżysz
Przecież to oni, oni się boją nas.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Rozmaitości