0 obserwujących
11 notek
6205 odsłon
  404   3

Koniec wolności słowa w twoim domu

Dnia 11 marca, szkocki parlament uchwalił nowe prawo przeciw „wzniecaniu nienawiści”. Szkoci będą mogli stanąć przed sądem za wypowiadane słowa lub zachowanie poza werbalne we własnym domu - od tej pory będą musieli się ostrożnie wypowiadać na temat polityki imigracyjnej nawet podczas rozmowy z własną żoną. 

https://teologiapolityczna.pl/jan-rokita-o-przykrych-skutkach-straty-przyjaciela


Orwellowskie standardy są wprowadzane w wielu zachodnich państwach, kolejnym przykładem jest Kanada. Media i policja w tym kraju zajmują się sprawą prywatnej rozmowy trzech policjantów, którzy nie byli świadomi, że są nagrywani. Zastanawiasz sie co takiego powiedzieli, policjanci podczas tej rozmowy, że zajmują się tym media i policja? Przedstawiam cytaty Dzień białego człowieka się skończył


 w tym momencie jesteśmy w mniejszości


Jedziesz do Toronto i każda para, którą widzisz, jest mieszaną parą, nie widzisz dwóch białych ludzi razem


Powiedziałem mojemu synowi, że jeśli chce tutaj mieszkać, to  musisz znaleźć chińską lub azjatycką dziewczynę


To wszystkie najważniejsze cytaty podane przez oburzone media w Kanadzie. Policja, przekazała mediom oświadczenie, że zajmuje się sprawą i nie ma u nich miejsca na takie komentarze.

https://www.ctvnews.ca/canada/ottawa-police-investigating-video-of-officer-saying-white-man-s-day-is-done-1.5379783


Poważny problem z wolnością słowa i pluralizmem maja media.  W USA wielu dziennikarzy straciło pracę ponieważ nie byli wystarczająco gorliwi w popieraniu protestów BLM. Aby stracić pacę wystarczyło napisać "Każde życie ma znaczenie".

W wielu krajach organizowane są szkolenia dla dziennikarzy na, których są szkoleni w jaki sposób maja przedstawiać informacje aby nie zniechęcać obywateli do wielokulturowości. W takim systemie obywatele nie mogą liczyć na rzetelne informacje. 

https://thefederalist.com/2020/06/11/if-you-dont-support-black-lives-matter-youre-fired/ 

https://www.breitbart.com/europe/2020/11/10/italian-pms-office-fund-politically-correct-training-journalists/Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo