0 obserwujących
11 notek
6044 odsłony
  613   1

Co oznacza słowo Kukold i dlaczego prawica nazywa tak swoich przeciwników?

Słowo kukold pochodzi od angielskiego słowa cuck, które oznacza rogacza czyli mężczyznę czerpiącego przyjemność ze zdrady żony. Z biegiem czasu słowo cuck nabrało szerszego znaczenia i zaczęło być używane na anglojęzycznych prawicowych forach do określenia białego lewicowego mężczyzny, który uważa, że Biali są odpowiedzialni za całe zło tego świata i można ich dyskryminować w celu przywrócenia sprawiedliwości społecznej.

Jeżeli zastanawiasz się co stało za wyborem takiego słowa do określania swoich przeciwników to przedstawię kilka informacji na temat zachowania zachodniej lewicy. Amerykańscy biali lewicowcy często poniżają siebie w stosunku do Afroamerykanów a ich zachowanie łączy w sobie skrajną ideologie z fetyszem. Na poniższym filmie widać białą kobietę całującą buty Afroamerykanów, podobnych filmów w Internecie jest znacznie więcej. Obecnie zachód jest jedyną dużą cywilizacją w, której przedstawia się rdzennych mężczyzn w negatywnym świetle i zachęca się kobiety do związków z mężczyznami spoza własnej grupy np. egzotycznymi imigrantami. Takie metody stosują niektóre kraje wobec podbitej ludności ale nigdy wobec własnej. Programy są finansowane przez rządy i organizacje pozarządowe.

Szwecja wydała  pięć milionów koron szwedzkich aby uczyć imigrantów seksu ze Szwedkami. Szwecja nie tylko przyjęła dużą liczbę męskich imigrantów ale finansuje ich utrzymanie z podatków szwedzkich mężczyzn i zachęca Szwedki do związków z nimi w czasie gdy Szwedzi siedzą w pracy.

image

https://euroislam.pl/szwecja-beda-kursy-o-seksie-dla-imigrantow/

https://www.regeringen.se/pressmeddelanden/2018/07/starkt-information-om-halsa-sexualitet-och-jamstalldhet-till-unga-nyanlanda/


Mieszanie lewicowej ideologii z fetyszem jest też wprowadzane również w zachodnich szkołach. Poniżej wstawiam zdjęcia z trzech książek z przygotowania do życia w rodzinie  dla dzieci w Niemczech, Belgii i Francji. W Każdej z nich białe dziewczynki są zachęcany aby w przyszłości utrzymywać relacje seksualne z niebiałymi mężczyznami


imageimage


W lewicowych mediach powszechne jest przedstawianie białych mężczyzn jako nieatrakcyjnych, promowanie zdrad i zachęcanie białych kobiet do związków z egzotycznymi mężczyznami. Od kilku lat widzimy wzrost liczby reklam i filmów z podobnym przekazem. Poniżej jeden z wielu przykładów 


Zastanawiasz się dlaczego lewica ma taka obsesję na temat negatywnego przedstawiania białych mężczyzn i promocji związków białych kobiet z egzotycznymi imigrantami.  Poniżej wstawiam wpisy z twittera byłej  amerykańskiej dziennikarki CBS news. 


image


Potwierdzenie prawdziwości wpisów na stronie archive

http://archive.is/0QqzB


Dziennikarka Shanica Johon widzi jedną zaletę w związkach białych kobiet z niebiałymi mężczyznami - uznała, że w ten sposób biali ludzie przestaną istnieć. Zachowanie lewicy wskazuje, że podobny sposób myślenia ma cała lewica i traktuje przyjmowanie egzotycznych imigrantów i wspieranie ich związków z Europejkami za sposób do rozbicia białej większości w krajach zachodnich. 

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo