wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
263 notki
125k odsłon
447 odsłon

Czarna kasta znowu atakuje

Wykop Skomentuj14

Wydarzenia z ostatnich godzin wyraźnie wskazują na uknucie pseudo afery z rzekomo hejterskimi działaniami przez pracowników resortu sprawiedliwości. Widząc nie ustające poparcie społeczeństwa dla zjednoczonej prawicy podjęto kolejna próbę zdyskredytowania kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości, które krok po kroku zmierza do we eliminowania nieprawidłowości w środowisku sędziowskim. Gołym okiem dostrzec można wzmożoną aktywność tych samych ludzi, nie tylko ze środowiska  sędziowskiego, którym po głowie chodzi przywrócenie stanu prawnego sprzed 2016 r.

Widząc zbliżający się niewątpliwy kres w wydawaniu niezrozumiałych dla przeciętnego Polaka wyroków i orzeczeń, sędziowska kasta rzuca na szalę wszystkie siły nawołując o społeczne wsparcie. Planowana jest zatem powtórka działań z lat 2015 - 2016, których celem jest wprost obalenie obecnego rządu, jeszcze przed zbliżającymi się wyborami. 

Mam gorącą nadzieję, że społeczeństwo tym razem nie da się nabrać na histeryczne nawoływanie do obrony rzekomo krzywdzonych sędziów, adwokatów i innych osób związanych z wymiarem sprawiedliwości.Mam nadzieję, że Polskie społeczeństwo nie da się nabrać na rzekome łamanie praworządności w Naszym kraju albowiem to własnie Ci co najwięcej krzyczą w tym środowisku tą praworządność w sposób oczywisty łamią.

Powiedzmy NIE tym środowiskom politycznym, które wspierają sędziowską kastę w najbliższych wyborach. Jesteśmy kilka zaledwie kroków od uzyskania pełnej niezależności od niemal mafijnych układów rozprzestrzenionych w Polskim sądownictwie. Reforma sądownictwa jest niezbędna i nie pozwólmy na to aby wąska grupa sędziowskich celebrytów mogła proces zmian zablokować

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo