wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
263 notki
125k odsłon
777 odsłon

Czarna sędziowska kasta dalej swoje

Wykop Skomentuj36

Czarna sędziowska kasta orzekła: TVP musi przeprosić nijakiego Budkę za to, ze nie końca powiedział prawdę na konwencji wyborczej.

cyt.”Budka podkreśla, że paragon jest prawdziwy i nigdy nie twierdził, iż lek nie jest objęty refundacją w ogóle. Powołując się na opinię specjalistów, poseł dodał, że lek jest obecnie refundowany tylko przy określonych zakażeniach, tylko dla części pacjentów, do 110 dni, a w niektórych przypadkach do 200. Politycy PO przekonywali, że lek Valcyte jest też potrzebny dzieciom dłużej niż 110 dni po przeszczepie, a po takim czasie nie jest refundowany.”

Niestety w przedmiotowej wypowiedzi podczas konwencji Budka nie powiedział, że lek jest refundowany i kiedy. To właśnie brak informacji na tej konwencji ze strony Budki o tym, ze lek jest refundowany spowodował , że opinia społeczna została w ten sposób zmanipulowana jakoby po przeszczepie każdy pacjent musiał płacić za lek jego pełna wartość.

To orzeczenie Sądu wyraźnie wskazuje, że słowa Rulewskiego i Neumana o sędziach są prawdziwe. Sądy politykom PO nic nie złego zrobią albowiem sędziowie są Nasi jak powiedział Rulewski

Polaku !!! Obudź się i idź na wybory aby dać szansę zjednoczonej prawicy na dokończenie reform wymiaru sprawiedliwości. Głosuj na LISTĘ NR.2

Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo