3 obserwujących
428 notek
23k odsłony
48 odsłon

Kroniki prześladowań na tle religijnym w Chinach „Kto jest winowajcą?” (Zwiastun)

Wykop Skomentuj

Tutaj znajdziesz świadectwa chrześcijan ktόrzy doświadczyli dzieła Bożego w ich życiu. One pomogą ci wzbogacić się duchowo oraz umocnić się w wierze.


Chrześcijański film dokumentalny 2018 | Kroniki prześladowań na tle religijnym w Chinach „Kto jest winowajcą? – Modlitwa do Pana Boga   

Od czasu dojścia do władzy w Chinach w 1949 roku, Komunistyczna Partia Chin nieustannie prześladuje wiarę religijną. Gorączkowo aresztuje i morduje chrześcijan, wydala i znieważa misjonarzy działających w Chinach, konfiskuje i niszczył niezliczone egzemplarze Biblii, zamyka i wyburza wiele budynków kościelnych i na próżno próbuje wyplenić wszystkie kościoły domowe. Ten dokument opisuje prawdziwe doświadczenie chińskiego chrześcijanina, Zhou Haijianga, który został aresztowany przez rząd KPCh, był torturowany i zmarł z powodu złego traktowania, ponieważ wierzył w Boga i wykonywał swoje obowiązki. Po śmierci Zhou Haijianga KPCh monitorowała i zastraszała również jego rodzinę. Nie tylko nie byli w stanie uzyskać zadośćuczynienia za zmarłego, ale przez swoje prześladowania KPCh wywróciła ich życie do góry nogami.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Zalecenie: Świadectwa chrześcijańskie


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo