3 obserwujących
492 notki
27k odsłon
30 odsłon

Filmy o Ewangelii | „Pragnienie” Bóg ujawnia tajemnicę nadejścia królestwa niebieskiego

Wykop Skomentuj

Drodzy bracia i siostry, wszyscy! Dzień i noc pragniemy być zabrani do Królestwa Niebieskiego, kiedy Pan powróci. A jak powinniśmy powitać powrót Pana? Jest wielu ludzi, którzy mówią, że Pan zstąpi na chmurze, aby zebrać wierzących. Ale Pan Jezus powiedział kiedyś: „O północy zaś rozległ się krzyk: „Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie!” (Ewangelia Mateusza 25:6). „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienie Jana 3:20). Jak miałoby się spełnić to proroctwo kołatania? Więc jak spotkamy się z Pana? Chrześcijański film „Pragnienie” odkryje tajemnicę powrotu Pana. Podążamy śladami Baranka!


Filmy o Ewangelii | „Pragnienie” Bóg ujawnia tajemnicę nadejścia królestwa niebieskiego (Dubbing PL)

Dwa tysiące lat temu Pan Jezus obiecał swoim uczniom: „Idę, aby wam przygotować miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, żebyście, gdzie ja jestem, i wy byli”. (Jan 14:2-3). Z tego powodu kolejne pokolenia wierzących nieustannie żywią nadzieję i modlą się o to, aby obietnica Pana się wypełniła. Mają nadzieję i modlą się o to, aby zostać pochwyconymi do niebios, gdzie spotkają się z Panem i wejdą do Królestwa Niebieskiego, kiedy Pan nadejdzie.

Dotyczy to także bohatera tego filmu, Chena Xiangguanga, który jest gorliwym poszukiwaczem, głosi ewangelię i daje świadectwo, aby przyjąć nadchodzącego Pana. Pomimo że został zwolniony z pracy w szkole, a jego rodzina go nie rozumie, nigdy nie porzucił nadziei w swoim sercu. Pewnego dnia podczas spotkania Chen Xiangguang zostaje aresztowany i wtrącony do więzienia przez chiński rząd komunistyczny. Zgodnie z cudowną koncepcją i inicjatywą Boga, Chen spotyka Zhao Zhiminga, chrześcijanina z Kościoła Boga Wszechmogącego. Zhao Zhiming daje mu świadectwo o ukazaniu się Boga i Jego dziele w dniach ostatecznych, rozwiewając przy tym jego wyobrażenia i nadzieje, które żywił przez lata, modląc się i licząc na powrót Pana. Po wyjściu z więzienia Chen Xiangguang skłania swoich braci i siostry, aby przyjrzeli się dziełu Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych. W końcu wszyscy pojmują, co to znaczy być pochwyconym do Królestwa Niebieskiego, bez względu na to, czy Królestwo to znajduje się na ziemi, czy w niebie, i jak ludzie powinni powitać nadejście Pana…


Dziękuję za zainteresowanie moim blogiem! Teraz, gdy wszystkie proroctwa o powrocie Pana Jezusa zostały wypełnione, nadszedł krytyczny czas na przyjęcie Pana. Jak możemy powitać powrót Pana Jezusa i zostać zabrani do królestwa niebieskiego? Jeśli w swojej wierze i w swoim życiu macie jakieś wątpliwości czy pytania, skontaktujcie się z nami przez WhatsApp.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale