3 obserwujących
803 notki
45k odsłon
  42   0

Pan powrócił, jak możemy powitać Pana

Apokalipsa prorokuje: „Oto przyjdę wkrótce”. (Objawienie Jana 22:7). Teraz Pan powrócił dawno temu i wyraża słowa, aby wykonać dzieło sądu, zaczynając od domu Bożego. Po usłyszeniu wiadomości o powrocie Pana ci, którzy tęsknili za pojawieniem się Boga, aktywnie poszukiwali, badali i witali Pana. Ale niektórzy mówią: „Pan powrócił? Gdzie On jest? Dlaczego tego nie widziałem? Jeśli nie widzę, nie uwierzę, muszę zobaczyć. Uwierzy gdy będzie świadkiem powrotu Pana, dlatego nie szuka ani nie bada. W takim razie, czy przywita Pana? Pismo mówi: „Wiara więc jest ze słuchania, a słuchanie – przez słowo Boże” ( Rzymian 10:17). Czy uwierzyliśmy w Pana dlatego że Go Widzieliśmy na własne oczy? Oczywiście, że nie. Wszyscy wierzymy w Pana i podążamy za Nim, ponieważ usłyszeliśmy, gdy ktoś głosił nam ewangelię Pana, rozumiemy słowa i dzieła Pana Jezusa dzięki Biblii oraz wierzymy że Pan Jezus jest Zbawicielem ludzkości. Natanael, Samarytanka i inni również rozpoznali, że ​​Pan Jezus jest Mesjaszem w oparciu o słowa i Jego czyny i otrzymali zbawienie. Teraz, gdy stoimy w obliczu powrotu Pana, co możemy zrobić, aby Go powitać?

image

Rzeczywiście, Pan już wskazał nam drogę. Pan Jezus powiedział: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienia Jana 3:20). W Apokalipsie 7 razy wspominano, że „Kto ma uszy, niech słucha, co Duch mówi do kościołów!” (Obj 2, 3).

Widać z tego, że w dniach ostatecznych Pan przemówi do nas i zapuka do nas. Jedynym sposobem na przyjęcie Pana jest słuchanie głosu Boga bez potrzeby widzenia Pana. Kiedy słyszymy głos Boga, akceptujemy Go i podążamy za Nim. To jest powitanie Pana.

Chcesz usłyszeć głos Pana dni ostatecznych? Przeczytać „Czy wiesz? Bóg dokonał wśród ludzi wielkiej rzeczy”. Posłuchajmy głosu Boga i przyjmijmy Pana!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale