1 obserwujący
108 notek
5307 odsłon
18 odsłon

Dramat muzyczny „Historia Xiaozhen” | Muzyka chrześcijańska 2019

Wykop Skomentuj


Wiara, nadzieja i miłość | Dramat muzyczny „Historia Xiaozhen” | Muzyka chrześcijańska 2019

Xiaozhen była kiedyś dobrą Chrześcijanką o czystym sercu, która zawsze postępowała szczerze w stosunku do przyjaciół. Jednak stali się oni jej wrogami, gdy zwęszyli w tym interes. Doświadczywszy tej tragedii, Xiaozhen została zmuszona do porzucenia swojego prawdziwego serca i wcześniej wyznawanych zasad. Zaczęła postępować wbrew swojemu sumieniu i dobremu usposobieniu i pogrążyła się w bagnie złego świata… Gdy Xiaozhen popadła w niełaskę i zaczęła kroczyć ścieżką demoralizacji, została zdeptana przez świat oraz pokryła się bliznami i sińcami. Zabrnęła w ślepą uliczkę. Kiedy Xiaozhen popadła w rozpacz i straciła wszelką nadzieję, szczere wezwanie Boga Wszechmogącego wreszcie obudziło jej serce i ducha…


Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego, drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił.

Oświadczenie: Niniejszy film jest produkcją o charakterze non-profit i został zrealizowany przez Kościół Boga Wszechmogącego. Działalność aktorów występujących w filmie nie ma charakteru zarobkowego i nie są oni opłacani w żaden sposób. Film ten nie może być udostępniany w celach dochodowych jakimkolwiek osobom trzecim i mamy nadzieję, że wszyscy będą rozpowszechniać go w sposób jawny. W przypadku rozpowszechniania, prosimy o podanie źródła. Bez zgody Kościoła Boga Wszechmogącego żadna organizacja, grupa społeczna lub osoba fizyczna nie może ingerować w zawartość niniejszego filmu, ani przedstawiać jej w sposób wypaczony.


Zalecenie:

Muzyka chrześcijańska 2018 | „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” (Muzyczny film dokumentalny)

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura