5 obserwujących
48 notek
21k odsłon
  1287   2

Bill i Melinda Gates biorą rozwód

Jest nadzieja, że zostawią ludzkość w spokoju własną wojną o fortunę.

image

Bill i Melinda Gates ogłosili koniec swojego małżeństwa po 27 latach we wzruszającym oświadczeniu opublikowanym na Twitterze .

Ich oświadczenie brzmiało: „Po wielu przemyśleniach i ciężkiej pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa.

„W ciągu ostatnich 27 lat wychowaliśmy troje niesamowitych dzieci i zbudowaliśmy fundament, który działa na całym świecie, umożliwiając wszystkim ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia.

„Nadal podzielamy wiarę w tę misję i będziemy kontynuować naszą wspólną pracę przy fundacji, ale nie wierzymy już, że możemy razem wzrastać jako para w kolejnej fazie tego życia.

„Prosimy o przestrzeń i prywatność dla naszej rodziny, gdy zaczynamy nawigować w tym nowym życiu”.

Para ma troje dzieci; Jennifer (25 lat), Rory (21 lat) i Phoebe (18 lat). Melinda (56 lat) jest dziewięć lat młodsza od Billa.

Podczas pandemii ich fundacja skupiała się na opracowywaniu i dystrybucji szczepionek COVID-19 na całym świecie.

Krótko po 25.rocznicy ślubu w 2019 roku Melinda powiedziała The Sunday Times, że Bill ma problemy z utrzymaniem równowagi między pracą a rodziną.

Powiedziała: „Właśnie doszliśmy do takiego punktu w życiu, w którym Bill i ja możemy śmiać się z większej liczby rzeczy.

- I uwierz mi, pamiętam kilka dni, które były tak niewiarygodnie trudne w naszym małżeństwie, kiedy pomyślałeś: 'Czy mogę to zrobić?'

Melinda powiedziała, że ​​Bill w ogóle wahał się, czy się ożenić, dodając: „Kiedy miał problemy z podjęciem decyzji o ślubie, był niesamowicie jasny, że nie chodziło o mnie, chodziło o to:„ Czy mogę uzyskać właściwą równowagę między pracą a życiem rodzinnym? ”

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/bill-melinda-gates-announce-divorce-24031516

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości