16 obserwujących
334 notki
368k odsłon
  473   6

Tusk, Nitras, Grodzki o polityce społecznej PO na Campusie Polska Przyszłości...

   Niemałe zamieszanie wywołała deklaracja Donalda Tuska w sprawie związków partnerskich po wygranych wyborach- ...Mogę natomiast zadeklarować, że jeśli ja będę stał na czele większości parlamentarnej po wyborach parlamentarnych, jedną z pierwszych decyzji będzie zgoda na związki partnerskie w Polsce... Jeżeli dobrze pamiętam kamerdyner z Brukseli powrócił, żeby odciągnąć wyborców od PiS-u czy to jest dobry sposób? Śmiem wątpić. Zwłaszcza, że już zaraz po powrocie okazał się plagiatorem- ...Dzisiaj zło rządzi w Polsce, stajemy do walki z tym złem. To jest wystarczający powód, nie wymaga żadnego uzasadnienia. Trzeba zacząć od pierwszego przykazania: jak widzisz zło, walcz z nim i nie pytaj o dodatkowe powody”... Ale to już było chciałoby się zanucić. Taką zgraną kartą grał już Grzegorz Schetyna- ...Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę... z takim zapałem strącał tą szarańcze z tego zdrowego drzewa, że strącono i jego z fotela przewodniczącego PO. Jego następca Borys Budka też walczył z PiS-em efektem był największy spadek notowań. Jestem ciekaw co tą samą kartą chce ugrać Donald Tusk.

   I następny powrót do przeszłości. Związki partnerskie. Nawet członkowie partii Nowa Lewica, która powinna być zachwycona tą deklaracją wprost się z niej śmieją- ...Trele-morele, to dziaderskie na maksa. Związki partnerskie w 2021 roku. Pamiętam, 10 lat temu Donald Tusk też obiecywał, że jak obejmie władzę, to będą związki partnerskie... To Robert Biedroń się odezwał. W podobnym tonie wypowiedziała się też Anna Maria Żukowska- ...Super. Na jakich warunkach i dla kogo? Dla par nie hetero?... I również przypomniała obietnicę Tuska sprzed 10 lat- ...Zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polaków... I to jest przywódca który chciał być przywódcą całej opozycji? Tymczasem nawet posłowie jego ugrupowania wypowiedzieli mu posłuszeństwo.

   Druga radykalna zmiana to rozpoczęcie prawdziwej walki z Kościołem. Tutaj prym wiedzie Sławomir Nitras- ...Nie wiem, czy przyjazny rozdział Kościoła od państwa jest dzisiaj możliwy. Bo coś się stało. Mam takie poczucie, że w ostatnich 6-7 latach Kościół wypowiedział trochę posłuszeństwo temu państwu, złamał pewien standard, który w państwie obowiązuje. (…) A może potrzebna jest jakaś kara za to zachowanie? Np. nie wiem, czy powinniśmy utrzymać religię w szkołach... Niestety nie jest to jedynie chciejstwo posła Nitrasa bo p.o. szefa PO również zaatakował kościelną instytucję- ...Przy tajemniczych wynikach 100 procent frekwencji i 100 procent głosów na Andrzeja Dudę w obwodach zamkniętych prowadzonych przez zakonnice dla osób ciężko chorych. Bardzo ciekawy wynik... W tym przypadku pytanie się nasuwa- czy był zgłoszony protest wyborczy i jakieś śledztwo przeprowadzono? Jeżeli nie to jest to pomówienie.

   Trzecią jakże ciekawą propozycją dotyczącą sprawy ważnej dla całego społeczeństwa to lansowany przez marszałka senatu pomysł o likwidacji polskich szpitali- ...W Polsce dziś mamy prawie tysiąc szpitali, ale powinno być około 130 szpitali na 40 milionów mieszkańców... Ten pomysł przebija wszystkie. Widmo śmierci nad ciężko chorymi ludźmi. A może tak ma być? Eutanazja wprowadzona tylnymi drzwiami. Znamy już tą politykę Arłukowicz ją wdrażał- ...Przychodzi do mnie Sowa i mówi: miliard dla szpitala. Mówię: chłopie, ku...a, masz tych szpitali co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard... Powrót do korzeni Platformy?                        Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka