13 obserwujących
373 notki
341k odsłon
417 odsłon

Agentura na całym świecie już wie..

Wykop Skomentuj24

Rząd PiS kupił lewe maski.

Załatwił to brat ministra ze znajomym ministra.

Rząd obdarował tymi maskami szpitale, domy opieki i obywateli.

Fundacja WOŚP kupiła lewe maski.

Obdarowała nimi szpitale, domy opieki, polecała dostawcę innym organizacjom charytatywnym.

Media, które ten news podały, choć nie wszystkie to zrobiły, piszą, że rząd PiS i WOŚP "padły ofiarą chińskich przestępców".

Ale ofiarą padli Polacy.

To oni noszą szajs na twarzach, nie dość, że narażając zdrowie, to jeszcze pod rygorem kar.

Pozostali zaangażowani w sprawę zarobili worki pieniędzy.

***

Skandal wokół maseczek powinien postawić ABW i prokuraturę na nogi.

Ale nie postawił.

W zamian dostaliście tytuły prasowe o polskich ofiarach chińskich lewizn, peany o tym, że minister Szumowski odkrył lewe maski w WOŚP, ckliwe teksty Owsiaka o nieuczciwości na Świecie i list do Wyborczej, że mimo tego, że maski nie chronią przed koronawirusem, to i tak dzielnie służą medykom.

Wszyscy robią z was wała.

Wy klaszczecie.

***

Pandemia koronawirusa była i wciąż jest testem na jakość państw, które dotknęła. Pokazała, że są kraje, które potrafią ostro sprzeciwić się maskowym lewiznom i testom.

Na przykład Tanzania w Afryce.

Za to polskie władze, swoją postawą, dały znać agenturze na całym świecie, że kraj jest otwarty na "każdą ofertę" (cokolwiek to nie oznacza), zabezpieczenia przed lewiznami i ich skutkami włącza długo po faktach, że Naród chce tylko krwi, bo inaczej już nie potrafi, gdyż od kilkunastu lat media utrwalają w nim przekonanie, że mordobicie w polityce jest podstawą.

Agentura na całym świecie już wie, że Dobra Zmiana jest tylko przykrywką do okradania podatników a brzęk worka pieniędzy i szelest banknotów jest najmilszą muzyką i dla władzy i dla autorytetów z pierwszych stron gazet.

Agentura na całym świecie już wie, że polski rząd jest jak glina, którą można lepić według gustu i nawet jeśli ulepi się z niego rogatego lucyfera, to ten rząd i tak nie zwróci na to uwagi, bo będzie zajęty ratowaniem swoich stołków i interesów, które na tych stołkach robi.

Afera maseczkowa udowodniła agenturze na całym świecie, że polskie media służą wielu panom i nie są Czwartą Władzą w powszechnym i znanym rozumieniu. Media w Polsce także pilnują lewych interesów.

Swoich panów.

***

Domyślacie się swojej przyszłości?

Pandemia koronawirusa jeszcze się nie skończyła. Przynajmniej jego projekt badawczy. Słuchając wypowiedzi prezydenta Dudy, ministra zdrowia Szumowskiego, pandemia może przynieść wam coś znacznie gorszego.. obowiązek szczepień przeciw wirusowi Covid. Ten obowiązek zapowiedział prezydent Duda na fejsbuku: „dla świętego spokoju” i minister Szumowski na konferencji: „Dopóki nie wyszczepimy wszystkich Polaków stan epidemii będzie trwał”.

Musicie wiedzieć, że pierwsze szczepionki nie będą miały na celu ratowanie was przed wirusem, ale będą przede wszystkich badaniem jej skutków ubocznych, na próbie większej niż na grupie ochotników w klinikach uniwersyteckich. Sam Bill Gates powiedział, że „o tym czy szczepionka będzie skuteczna, czy nie, dowiemy się po dwóch latach jej stosowania”.

Życzę wam spokojnego łikendu.

Możecie usiąść przed telewizorem i klaskać dalej.

Albo wyklinać.

To Wasz wybór. To wasza przyszłość. To życie Wasze i Waszych dzieci.


Dziękuję za uwagę.

Zeszyt.


Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości