23 obserwujących
416 notek
370k odsłon
  343   3

Mutacja Nu

.

Francja już moczy stopy w 5fali koronawirusa. Władze poinformowały obywateli, że bez bosterka stracą oni paszporty sanitarne, że dzieci czas już wyszczepiać i maski znowu zakładać..

Zbliżają się Święta, a ponieważ Nowy Ład nie toleruje żadnej Duchowej Tradycji, dlatego osoby po 60-tce stracą paszporty już w połowie grudnia. Młodsi zaś na początku stycznia. Chyba, że się doszczepią. A jeśli nie doszczepią, to czekają na nich kolejne Święta w samotności.

Wolny wybór.

We Francji mieszka ~67mln ludzi (po igle 1x 52mln, 2x 48mln, 3x 6mln), mityczna odporność stadna osiągnięta, 5fala uderza a wraz z nią i nowa mutacja i nowe tabletki na kowid -dopuszczone w trybie awaryjnym oczywiście.

Niestety fancuska mutacja nie doczekała podium. 

Zajęła go mutacja Nu. 

Jeśli to jest ta N z alfabetu greckiego, to ma numer 13. Czyli pechowy. Jeśli nie, to nie wiem skąd nazwa, ale ta mutacja, podobno gorsza jest od poprzednich, ponieważ jest mutacją mutacji i ma w sobie ileśdziesiąt mutacji lub mutacji w kolcu czy kolców w mutacji.

Bardzo niezrozumiałe i skomplikowane, ale takie ma być. Nu ma zrobić wrażenie, mimo tego, że jest z nami dopiero od kilku dni.

Na mnie nie zrobiło wrażenia nawet to, że wykryto ją u trzech osób w Bostwanie i to u trzech w pełni zaszczepionych osób, co główne media przez nieuwagę przeoczyły przy stawianiu wykrzykników. Nie wiem co oznacza "w pełni zaszczepiony" w Bostwanie.. 2x czy 3x, ale i tak wiemy, że jest to pewnie od 2x w górę, bo jedno ukłucie już się nawet nie liczy do statystyk.

Nu lata po Świecie jak po swoim, podobnie jak jej kowidowa rodzina i objawiła się już w Holandii (a może jest to tylko news, by mieć bat na przegonienie z ulic wściekłego luda), wywołała panikę na giełdach i tchnęła świeże argumenty za nowymi lokdałnami, zakazami, nakazami a nawet zmusiła WHO do błyskawicznego spotkania, na którym uczeni i eksperci stwierdzili, że niewiele o Nu wiedzą i potrzeba więcej badań.

Logiczne i odkrywcze, nieprawdaż?

Na to odezwał się logistyk szczepionkowy Pfizer i zapewnił, że potrzebuje 100dni na opracowanie nowej szczepionki, która zje Nu ze smakiem i.. jak to zwykle bywało, ze skutecznością 94 czy 98%. Oczywiście, trzeba poczekać na to trzy miesiące i.. ale zaraz.. no nie wiem.. przecież cudo nowej generacji już jest. Zapowiedział go już w październiku sam szef BioNTech.. powiedział, że już w 1połowie 2022, niezbędna będzie nowa szczepionka, że będzie to igiełkowe cudo nowej generacji, że będzie miało zmienione nukleocoś, co spowoduje, że nie będzie efektów ubocznych po szczepieniu.

Czy będzie to taka delikatna szczepionka czy może organizm nawet nie będzie się przed nią bronił -nie wyjaśnił. Kto zechce, sam musi sobie znaleźć informacje.

Jaki wniosek z dzisiejszego newsa?

Zaczynamy powtórkę z rozrywki: nowe wykrzykniki, nowe lokdałny, nowe zatrważające statystyki, poszerzone o przymusowe szczepienia wszystkich (pisałam kilka dni temu o pracach nad zmianą definicji 'szczepionka" by ominąć prawo), poszerzone o szczepienia dzieci od 5lat (jakoś bez wykrzykników), mimo tego, że dzieciaki generalnie na kowida nie chorują.. wszystko robione jest znowu po to, by odebrać nam pozostałe resztki tego, co jest naszym niezbywalnym prawem: 

Wolność.

W DE, ważny polityk z Bawarii powiedział, że jeśli Niemcy chcą wrócić do normalności sprzed pandemii i cieszyć się wolnością, to muszą się trzeci raz zaszczepić. Oczywiście okłamał swoich rodaków z premedytacją, ponieważ poza doktorem Fauci, nawet spiskowcy i płaskoziemcy wiedzą, że w 2020 zamknęliśmy kolejny rozdział Historii Ludzkości i już nikt i nigdy, nie będzie w stanie go ani otworzyć ani odtworzyć.

Tamten Luz, Radość i Swoboda odeszły bezpowrotnie.

Minister Zdrowia DE, wykrzyknął kilka dni temu do mikrofonu, że tej zimy ostaną się tylko zaszczepieni i ozdrowieńcy. Niezaszczepieni według niego będą martwi. Wprawdzie pod nosem dodał, że "prawdopodobnie", ale nikt tego nie usłyszał na tyle, by w tytule wyłuszczyć to kursywą.

Jednak pół miliona ludzi w EU, zgodnie z oczekiwaniami, umrze do lutego. 

Tak zapowiedział szef WHO na Europę. 

On wie co mówi.

Wszak tam, na górze, siedzą sami prorocy a nad nimi już tylko bogowie.

Na kogo padnie, na tego bęc.

*****

Czy zwróciliście uwagę na coraz bardziej agresywne słowa polityków? Na słowa, które coraz odważniej informują nas o tym, że albo zrobimy to, co nam każą Wybrańcy Narodu albo czeka nas dołek?

Pomyślcie o tym.

.

.

Dziękuję za uwagę.
.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale