55 obserwujących
5343 notki
1898k odsłon
  333   4

Zachód zszedł do poziomu dupy

No do czego to doszło, nie tylko tu w s24 ale także w całej cywilizacji Zachodu. Ewidentny zachód Zachodu. Wszystko tym idiotom kręci się koło d... y,  a my musimy to omawiać i prostować.

Tym ludziom wszystko kojarzy się z d... . Najlepszym dowodem skojarzenia pani Marczułajtis. Głodnemu chleb na myśli.:

https://www.salon24.pl/newsroom/1163100,seksistowski-komentarz-poslanki-po-tak-marczulajtis-kpi-z-pelnomocniczki-czarnka

I proszę nie brać poważnie deklaracji zachodnich intelektualistów nawet, że tu chodzi o "poszerzanie praw obywatelskich". To bzdet. Obywatel to kategoria ściśle polityczna, a nie guma od majtek.

Sprawa w gruncie rzeczy jest banalnie prosta - zachowania mają swoje konsekwencje i tyle. Pokazał to słynny eksperyment na myszach, którym zapewniono  doskonałe warunki do zycia przez parę pokoleń, wskutek czego populacja po prostu wymarła.

Podobnie dzieje się w społeczeństwach Zachodu. Dostatek rodzi postawy egoistyczne i heddonizm, ktróre prowadzą do permissywizmu, co z kolei przekłada się na rozpowszechnianie się  błędnych postaw politycznych, wypaczenie celów społecznych i zainteresowanie najniiższym wspólnym mianownikiem, którym jest seks. Samokontrola ulega atrofii i tak się dochodzi, a właściwie spada, do poziomu d... .

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale