54 obserwujących
5600 notek
1966k odsłon
  368   4

Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby rządził Antypis ?

"Ludzie, macie więcej szczęścia niż rozumu" chciałoby się zakrzyknąć na całą Polskę.

Krzyczeć nie będę, ale proponuję to hasło wziąć na transparenty jak Polska długa i szeroka w najbliższych miesiącach.

Macie szczęście, że nie rządzi Antypis, zamiast PISu.Macie szczęście, żę na czele państwa stoi Andrzej Duda a nie Rafał Trzaskowski.

Wyobrażacie sobie rządy Antypisu i zachowania Trzaskowskiego ? Gdzie są teraz te niemal 10 milionów frajerów głosujących na Trzaskowskiego ?

W Polsce byłyby setki tysięcy migrantów z Bliskiego Wschodu, którym udałoby się przedostać przez niestrzeżoną granicę, a wśród nich terroryści i agenci oraz zielone ludziki. Ten problem z migrantami skutecznie by pozwolił  Putinowi zrealizować strategię zneutralizowania Unii Europejskiej, zajętej migrantami i odwróciłoby jej uwagę od uderzenia na Ukrainę. A po jego uderzeniu na Ukrainę, znacznie bardziej osamotnioną w sytuacji gdyby wszyscy włącznie z Polską zmagaliby się z problemem migrantów, do Polski ruszyłyby, na dokładkę, miliony Ukraińców.

A inflacja byłaby trzycyfrowa. Zaś  kwestii pandemii to się już wolę nie dotykać, bo się sam wystraszę.

I to byłby koniec Unii Europejskiej. Amerykanie też by się dobrze zastanowili czy warto pomagać takim frajerom.

Więc cieszcie się i zanoście modły dziękczynne, że rządzi PIS. Bo jak nie to dostaniecie okazję do realizowania waszych chorych marzeń.Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale