Blog
w koło Macieju
zetjot
33 obserwujących 4128 notek 1463897 odsłon
zetjot, 8 kwietnia 2017 r.

Napad na Ogórek -zapudłować żulię i, przede wszystkim, jej inspiratorów

1940 47 0 A A A

Z uwagi na weekend, przez jakiś czas nie zaglądałem do netu i gdy zajrzałem, oniemiałem, mimo iż teoretycznie uważam że należałoby się tego spodziewać. Co innego jednak teoria, a co innego praktyka.


http://wpolityce.pl/polityka/334748-magdalena-ogorek-zaatakowana-w-kosciele-podczas-mszy-sw-maz-dziennikarki-tvp-info-zostal-uderzony-przez-napastnika


Chciałbym przesłać wyrazy współczucia i poparcia wspaniałej pani Magdalenie i jej rodzinie. Ludzie porządni, jakl się okazuje, są solą w oku dziadostwa i żulii. Ale sporo jest winy po naszej stronie, bo pozwalamy osobnikom tego typu szarogęsięć się w naszej wspólnej polskiej przestrzeni publicznej. Nie ma miejsca dla chama w polskiej przetrzeni publicznej i dotyczy to także przestrzeni medialnej. A w medialnej przestrzeni publicznej wydarzenia takie inspirują urzędnicy państwowi opłacani z naszych podatków. Oni ten chamski model przecież legitymizują oficjalnie.


Cham, nawet z immunitetem, nie powinien mieć możliwości inspirowania działalności takich rozmaitych osobników Cybo-pochodnych. Widać wyraźnie, że nadszedł czas by porządni obywatele wreszcie zaczęli bronić swoich wspólnych praw w przestrzeni publicznej, bo nikt ich tam nie zastąpi, a zaniechanie może się okrutnie zemścić.


Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego.


Okazuje się że nie jest to prypadek odosobniony:


http://wpolityce.pl/media/334870-spirala-agresji-nakrecona-atak-na-dziennikarzy-tvp-pokazac-ci-ka-jak-sie-podcina-gardlo-wideo

Opublikowano: 08.04.2017 19:05.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jednym z ulubionych modeli tworzenia fikcyjnych scenariuszy społecznych jest budowanie domu od...
  • USA ma klientów jak i sojuszników w skali globalnej i detalami się nie kłopocze.
  • Lubię cytować wypowiedź fizyka społecznego: "Jedną z cech zachowania zbiorowego które...

Tematy w dziale Społeczeństwo