7 obserwujących
129 notek
99k odsłon
121 odsłon

Chocholi taniec RP 3 i ½ (z ostatnich tygodni)

Wykop Skomentuj2

Gdzie tu zacząć?! Jazda bez trzymanki po wygranej Pis właśnie się zaczęła

O uwięzieniu obywatela w Krakowie za to, że chciał się ogrzać w swoim domu.  

..Orwell! 

O oddaniu przez Pis przewodnictwa w ideologicznie krytycznych komisjach sejmowym w ręce post-PZPR , w tym notorycznej aborcjonistki, która dopuszcza zabijanie nowonarodzonych do 12 tygodnia życia. 

...maski opadły! 

O Rostowskim+ 

...Najlepszy scenarzysta by tego wymyślił, żeby kolejny bankster z Londynu,  z niejasnym życiorysem, i jeszcze mniej jasnym językiem polskim, z polecenia Bolka+ stał się mężem zaufania dla Pis jak wcześniej był dla obozu "zdrady i zaprzaństwa"?! 

...Wróć, w zasadzie to potwierdza "fałszywe pogłoski" o elitach 3 i 1/2 jako usytuowanych i utrzymywanych przy paśnikach władzy dzięki Układowi w Magdalence ponad 30 lat temu. 

O panicznym pędzie Pis do wszelkich podwyżek publicznych danin, podatków i przejmowania, na granicy prawa, funduszy, które przejąć się da, dla łatania dziury budżetowej wywołanej produkcją kiełbasy wyborczej, a o której to dziurze wyborcy nie mają prawa wiedzieć.  

Fałszywe pogłoski mówią o 40 mld manka. 

...Tu powracamy do Rostowskiego+, dzięki któremu Pis wyjaśni czerni, że minister próbował nas zapoznać z dziurą, ale nie był w stanie "się" wyartykułować, a w ogóle to: Polacy chcą "bezgotówkow(i)e" i nie tylko w "Bydgoszczu"  

O 2 republikańskich kongresmanach, z 3 szeregu tej partii, którzy zażądali od polskiego bantustanu obniżenia opodatkowania wydobycia miedzi w Polsce, w przededniu inwestycji amerykańskich, pod grozbą osłabienia naszego sojuszu militarnego. 

...Done! Typujmy tylko, kto tym razem nas o tym powiadomi:  czy znowu vice Prezydent Pence,  jak w przypadku zwolnienia z opodatkowania amerykańskich gigantów informatycznych? 

O finansowaniu przez Niemców badań  ADL, które uznały Polskę za najbardziej antysemicki kraj na świecie (sic!). 

...To akurat łatwe: ante portas - ogłoszenie raportu Sekretarza Stanu na bazie Aktu 447 i podążająca za tym rezolucja Kongresu USA wzywającego do zadośćuczynienia nielegalnym roszczeniom amerykańskich organizacji Przemysłu Holokaustu (za prof. Finkelsteinem).  

O pozbawieniu Stanisława Michalkiewicza depozytów bankowych przez sąd kapturowy w Poznaniu i stojących ponad prawem komorników, którzy nie ustalili miejsca zamieszkania zacnego redaktora, żeby mógł się bronić , ale znaleźli drogę do jego pieniędzy.

...czas "pieredzyszki" się kończy. Będą nas wywłaszczać, zamykać w psychiatrykach na "schizofrenię bezobjawową" jak Bukowskiego , i donosić na nas - za własnej roboty: rąbankę, słoninę i kaszankę.

Wróć! To już się dzieje w RP 3 i ½ , a będzie dużo gorzej , np.: depozyty wydawnictwa Capital Book zostały zamrożone przez amerykańskiego giganta cyfrowego za nieprawomyślność - bez  kapturowego sądu nawet.  RP 3 i ½, tymczasem,  siedzi jak mysz pod miotłą , słychać tylko chrząszcze żrące naszą prastarą Puszczę Białowieską... 

A nie mówiwszy :) , że po wyborach będzie jazda bez trzymanki? 

   (*) już nie zaznaczam kiedy "mówię Michalkiewiczem"

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale