7 obserwujących
129 notek
99k odsłon
73 odsłony

PIS wygrywa, a dalej już tylko jazda bez trzymanki

Wykop Skomentuj3

Patrzę na orkę KONFEDERACJI na ugorze.. 

To "ugór" zezwoli na zmarnowanie 30 lat "pieriedyszki" po upadku Sowietów, jak wcześniej pozwolił na upadek Polski w 1939 roku i ucieczkę odpowiedzialnych przez Zaleszczyki. "Ugór" odpowiada za śmierć Żołnierzy Wyklętych, a wkrótce, za realizację nowego projektu geopolitycznego pod nazwą Polin.  

A propos, Michnik przygotował nam nowy autorytet na nowy etap - świeżą "joblistkę" i zajadłą antypolonistkę  - Tokarczuk, która zastąpić ma Kosińskiego, tym razem na polu "pornografii politycznej". Kontynuacją zaś pozostaje projekt "Polaków - morderców Zydów". Po prostu, budzi odruch wymiotny jak Pis liże buty temu zaprzaństwu...  

Czekam, kiedy po wyborach zacznie się jazda bez trzymanki, jak systemowe trolle będą się uwijać, żeby nam wytłumaczyć jak zmieniła się mądrość etapu i że "naród z partią , a partia z narodem", bo Pis da! 

Media w Polsce pokazały w czasie tej kampanii wyborczej mordę wrogów polskiej racji stanu, zdrowego rozsądku czy nawet instynktu samozachowawczego. Dlatego nie tam należy szukać nadziei, że Naród i Państwo Polskie (zawłaszczone przez 4 koterie polityczne wyrastające z popijaw z bezpieką w Magdalence, a stymulowane przez obce ambasady) odbuduje swoją tożsamość i zajmie miejsce w świecie godne swoich aspiracji.  

Strefa wolnego słowa i myśli pozostaje (chwilowo) w internecie, ale przekaz, który uzyskujemy stamtąd jest po prostu zatrważający.  

Analizuje to na podstawie perypetii KONFEDERACJI, której kandydaci, na przysłowiowym sznurku od buta, montują kampanie, wychodząc do ludzi.  

Nie wkurza Was, że Kaczyńscy, Czarzaści i Biedronie nie muszą, bo PiSTV lansuje ich w normach Stachanowskich, jeśli chodzi o czas antenowy?! 

Wracając jednak do sprawy: widzę KONFEDERATÓW rozdających ulotki na jakimś targowisku, wśród zombies, krótko mówiąc. Paniusia mówi: "że na nich nie zagłosuje". Na pytanie dlaczego:"bo te skandale".  

" A jakie?"- nie potrafi odpowiedzieć. Bo niby skąd ma wiedzieć co po zaprzańcach z PO/PSL wyrabia "dojna zmiana". Inna dziunia pytana czy nie chciałaby , żeby nie zabierano jej pieniędzy w podatkach, odpowiada, że nikt jej nic nie zabiera. Czerń po prostu! Orka na ugorze, na którym żerują elity PRL BIS. 

Jeśli młode pokolenia, wśród których KONFEDERACJA, mimo banu medialnego, ma największe poparcie, nie ruszą do urn, a następnie nie przeciwdziałają "cudom" na nimi, Polska pozostanie krajem neokolonialnym. 

Krótko po wyborach ogłoszą nam, że Kongres USA domaga się od nas spełnienia uroszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich na postawie AKTU 447 ( a "mądrość etapu", będą nas przekonywać, wymaga abyśmy je spełnili) , "a w ogóle, to kryzys, panie"**) i trzeba przesunąć obietnice "Pis da", nie wspominając o gaszeniu żarówek i racjonowaniu ciepłej wody w kranie, kiedy wywindują nam ceny za energię.  

Najgorsze jest jednak to, że "ugór" nie robi już nic tylko dlatego, że jest to zgodne z polską racją stanu, zdrowym rozsądkiem czy instynktem samozachowawczym.  

KONFEDERACJO, chapeau bas, za orkę na ugorze! 

(**) ..wykrakawszy: https://www.salon24.pl/newsroom/992181,kaczynski-morawiecki-na-premiera-utrzymamy-programy-spoleczne-mimo-kryzysu


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka