21 obserwujących
1203 notki
884k odsłony
292 odsłony

Ekstraklasa, PZPN, Boniek dalej chronią wiślackiego bezdomnego bankruta

Wykop Skomentuj6

Gdy przed sezonem pisałem o kompromitacji PZPN, Ekstraklasy czy prezesa Bońka myślałem że będą tej kompromitacji jakieś granice. Dziś już wiadomo że myliłem się...  

14-07-2018 pisałem "Wisła Kraków nie jest w stanie opłacić swego długu za wynajem stadionu od miasta-dług za zeszłe lata urósł do kwoty 6,5 mln. Wisła nie ma też pieniędzy na opłacenie stadionu w nowym sezonie..

Ktoś zapyta co na to władze Ekstraklasy SA. Tu dochodzimy do kompromitacji jeszcze większej...      

Ekstraklasa SA zrzeszająca wszystkie kluby grające w lidze ZAWODOWEJ postanowiła (dokładnie jej zarząd) zapłacić dług Wisły w mieście!! Jednym słowem, cała ZAWODOWA liga ma wspierać JEDEN KONKRETNY zespół. Dług ma być spłacany przez dwa lata. Czyli, jak można domniemywać zarząd jest zainteresowany tym by Wisła nie spadła w tym sezonie z ligi???!! 

Jakby tego było mało Ekstraklasa SA ustaliła z miastem że Wisła za obecny sezon będzie płacić za stadion, przed każdym meczem kwotę 160 tys. zł. Jednak Wisła nie podpisała nawet tej umowy ponieważ...nie ma pieniędzy. Kibice robią zbiórkę..."

https://www.salon24.pl/u/zuberegg/881288,nowy-sezon-ekstraklasy-zaczyna-sie-od-kompromitacji-bezdomni-maja-licencje

Jak jest dziś? 

Nie dostali wynagrodzeń w ogóle za lipiec, sierpień i wrzesień, a jeśli do końca tego tygodnia nie wpłyną pensje za październik – a raczej nie wpłyną – zaległości sięgać będą już 4,5 miesiąca. Jeśli problemem jest zebranie pieniędzy na wynajęcie stadionu na mecz (123 tysiące złotych), to mamy obraz sytuacji, panującej obecnie przy ul. Reymonta. W tym miejscu uspokajamy kibiców, sobotni mecz z Zagłębiem Lubin odbędzie się normalnie, bo znów znalazł się ktoś, kto pożyczył na to pieniądze…                                Dziennik Polski 7-XI-2018

Kilka dni przed meczem z drużyną spotkała się prezes Marzena Sarapata. Dotarła spóźniona tylko po to, by powiedzieć, że… pieniędzy nadal nie ma. Poinformowała piłkarzy, że planowana pożyczka nie dojdzie do skutku, więc na wypłaty nadal nie ma pieniędzy.13-XI-2018 Sport

Piłkarze @WislaKrakowSA, którzy dołączyli do zespołu na początku tego sezonu do tej pory otrzymali mniej-więcej pół miesięcznej pensji. 13-XI-2018 Mateusz Miga Twitter

Rzecznik towarzystwa Iwona Stankiewicz na swoim koncie twitterowym podała powód problemów towarzystwa                                  "Finansom klubu nie pomógł także terminarz oraz zmiana sposobu płatności dla miasta - klub w lecie przez 10 tygodni miał aż 7 meczów u siebie - każdy płatny z góry w kwocie 123.000 zł łącznie blisko 1 mln zł"

Jak długo władze związku i ligi będą tolerować, chronić bezdomnych żebraków przed JEDYNYM WŁAŚCIWYM krokiem, czyli odebraniem licencji.

Dlaczego pozwala się TS Wisła nagminnie łamać przepisy, oszukiwać komisję licencyjną, inne zespoły. Jaki jest cel utrzymywania bezdomnego bankruta? Przecież to ośmiesza ligę, obniża jej wartość. 

Kiedy zostaną podjęte działania!?  

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport