Trzaskowski zachęca do udziału w Campusie Polska Przyszłości. Zobacz spot

Trzaskowski promuje swoją nową inicjatywę Campus Polska Przyszłości.
Trzaskowski promuje swoją nową inicjatywę Campus Polska Przyszłości.

Prezydent Warszawy i lider ruchu Wspólna Polska Rafał Trzaskowski opublikował spot zachęcający do udziału w Campusie Polska Przyszłości. "Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz, zmiana zaczyna się tu i teraz, 27 sierpnia możesz być jej częścią" - mówi Trzaskowski.

"Cześć, tu Rafał Trzaskowski, 27 sierpnia organizuję Campus Polska Przyszłości, przed nami wielkie wyzwania, nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście, czy na wsi, na wschodzie czy na zachodzie Polski" - mówi w spocie prezydent stolicy.

"Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz. Szczególnie dla was, którzy dopiero zaczynacie dorosłe życie. Mamy okazję stworzyć Polskę, jakiej chcemy. Z edukacją, prowadzącą do dobrze płatnej pracy. Tolerancyjną i wolną od uprzedzeń. Polskę przyszłości. Potrzebujemy zmiany jak świeżego powietrza" – przekonuje Trzaskowski.

Jak mówi w spocie, "zmiana zaczyna się tu i teraz". "27 sierpnia możesz być jej częścią, wejdź na campuspolska.pl i dołącz do nas. Zapraszam. Rafał Trzaskowski" - kończy swoją wypowiedź prezydent Warszawy.


Campus Polska Przyszłości

Na początku maja Trzaskowski ogłosił, że na przełomie sierpnia i września w miasteczku akademickim Kortowo w Olsztynie zostanie zorganizowany dla 1 tys. młodych ludzi Campus Polska Przyszłości. W czasie spotkania jego uczestnicy mają dyskutować o najważniejszych sprawach dla młodego pokolenia, w tym polityce klimatycznej czy edukacji. Zaplanowano także spotkania z ludźmi sportu, kultury, nauki.

KJ

Lubię to! Skomentuj49 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka