Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko nie chce Tuska

Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko nie chce powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Fot. Flickr/EPP
Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko nie chce powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Fot. Flickr/EPP
Sławomir Jastrzębowski gościł w programie „Jastrzębowski wyciska” Maję Staśko. O lewicowej aktywistce głośno zrobiło się po tym, jak wypomniała Robertowi Lewandowskiemu drogi zegarek. Maja Staśko była pytana przez gospodarza programu o powrót Donalda Tuska do polskiej polityki.

W programie „Jastrzębowski wyciska” Maja Staśko została zapytana przez gospodarza programu, jak ludzie w jej wieku i z jej środowiska reagują na hasło „powrót Tuska”. Scenariusze dotyczące powrotu byłego premiera do polskiej polityki wracają jak bumerang od około 3 lat.

Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko w programie. Obejrzyj odcinek tutaj.

Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko o powrocie Donalda Tuska

Donald Tusk tym razem ma jednak wrócić naprawdę - politycy PO ujawnili mediom, że Borys Budka ma zrezygnować z przewodzenia partii, a jego miejsce zajmie właśnie Tusk. Ma się to stać jeszcze w czerwcu, przed kongresem partyjnym PiS.

- Nie będę otwierać szampana. Nie piję zresztą alkoholu - powiedziała Maja Staśko na pytanie o to, czy powrót Tuska do polskiej polityki cieszy ją czy smuci. Aktywistka wyliczała, że za czasów, gdy był on premierem, PO zrobiło sporo złego.

Polecamy:

Jastrzębowski wyciska. Margot czy Michał? Maja Staśko o niebinarności

Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko dostała „brutalne pytanie”

Senat zadecydował ws. kandydatury Lidii Staroń na RPO

Jastrzębowski wyciska. Maja Staśko o rządach PO i Donalda Tuska

- Doszło do uśmieciowienia rynku pracy, z czym bardzo trudno walczyć, eksmisje stały się legalne - to są rzeczy dla mnie absolutnie karygodne - powiedziała Maja Staśko. Sławomir Jastrzębowski zapytał, czy dla ludzi z jej pokolenia powrót takiego „dziadersa” do polskiej polityki jest w ogóle istotny.

- Co do tego, czy jest „dziadersem”, to nie chcę tego oceniać. Nie popieram Donalda Tuska i PO, nie popieram PiS. Uważam, że są lepsze partie - podsumowała.

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka