Budka, Tusk, czy Trzaskowski? Posłanka KO typuje. Fot. Facebook
Budka, Tusk, czy Trzaskowski? Posłanka KO typuje. Fot. Facebook

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak: jestem fanką Donalda Tuska

Redakcja Redakcja Jastrzębowski wyciska Obserwuj temat Obserwuj notkę 46
Sławomir Jastrzębowski gościł w swoim programie „Jastrzębowski wyciska” Jagnę Marczułajtis. Posłanka KO, była sportsmenka i zdobywczyni 4. miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City, zabrała głos ws. oczekiwanej zmiany na szczycie Platformie Obywatelskiej.

W programie „Jastrzębowski wyciska” Jagna Marczułajtis-Walczak przyznała, że jest „fanką Donalda Tuska”. Jej zdaniem zwykli Polacy czekają na jego powrót byłego premiera do polskiej polityki.

- Ludzie chcą, żeby wrócił i żeby walczył, np. o urząd prezydenta, czy inne funkcje. Przede wszystkim, żeby zmieniła się partia rządząca w Polsce - powiedziała posłanka PO.

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak w programie - oglądaj tutaj.

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak fanką Donalda Tuska

Sławomir Jastrzębowski pytał posłankę o to, co ma Donald Tusk, czego nie mają Borys Budka i Rafał Trzaskowski, którzy mieli dać PO nową energię. Jagna Marczułajtis-Walczak odwołała się do międzynarodowego doświadczenia polityka.

- Ma wyczucie polityczne i charyzmę. Ma ten dar, że ciągnie ludzi za sobą - powiedziała. I przyznała, że sama czeka na powrót Tuska.

Polecamy:

- Ja chciałabym, żeby Tusk wrócił. Nie tylko, żeby wspierał nas mentalnie, jak do tej pory, ale też poprowadził nas do zwycięstwa z PiS-em. Tu zresztą nie chodzi o pokonanie PiS, tu chodzi o uratowanie Polski - podkreślała Jagna Marczułajtis-Walczak.

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak o tym, co mają Borys Budka i Rafał Trzaskowski

Sławomir Jastrzębowski zażartował, że Jagna Marczułajtis-Walczak „dostanie po uchu” od Borysa Budki za wyznanie, że jest fanką Donalda Tuska. Posłanka zapewniała, że tak nie będzie.

- Ja jestem fanką Tuska i Budka o tym wie. Współpracujemy razem i szanujemy się, mamy świetny kontakt. Każdy ma możliwość rozmowy z Budką czy Trzaskowskim, nikt nie stoi w kolejce - powiedziała. Marczułajtis-Walczak oceniła też polityków, którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy byli uznawani za nowych liderów PO.

- Trzaskowski zrobił ogromny wynik - w prawie dwa miesiące zdobył 10 mln głosów. To pokazuje jego siłę. Jest bardzo wyrazistym i lubianym politykiem. Borys Budka jest profesjonalistą. Ciężko pracuje nad tym, żebyśmy punktowali wszystkie potknięcia PiS - wyjaśniała w programie „Jastrzębowski wyciska”.

MD

Czytaj też: 

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj46 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka