Poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski na granicy polsko-białoruskiej. fot. Twitter
Poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski na granicy polsko-białoruskiej. fot. Twitter

Poseł KO biega między funkcjonariuszami SG. Dziwne nagranie z granicy z Białorusią

Redakcja Redakcja Imigranci Obserwuj temat Obserwuj notkę 240
Na nagraniu opublikowanym na Twitterze widzimy posła KO Franciszka Sterczewskiego, który biega z torbą pomiędzy funkcjonariuszami straży granicznej i policji. "Piękna kompromitacja" - komentują Internauci.

Nagranie dodał dziennikarz TVP Jakub Wojtanowski. Widać na nim, jak mężczyzna z dużą, niebieską torbą w ręce biegnie pomiędzy funkcjonariuszami policji i Straży Granicznej.

"Upadek instytucji immunitetu…" - podpisał nagranie dziennikarz, który dodał w komentarzu, że mężczyzna to poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski.

Nie wiadomo, co kierowało posłem KO. Czy chciał przekroczyć granicę? "Czy poseł @f_sterczewski został właśnie ujęty na gorącym uczynku w trakcie popełniania przestępstwa usiłowania nielegalnego przekroczenia granicy RP?" - skomentowała jedna z użytkowniczek. "Benny Hill show", "Piękna kompromitacja" - komentują inni.

Na granicę pojechali wcześniej z kocami i żywnością dla migrantów posłowie Koalicji Obywatelskiej Michał Szczerba i Dariusz Joński. Była też Klaudia Jachira, która legitymowała funkcjonariuszy.

KJ

Czytaj też:Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj240 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka