Sousa ma podpisać kontrakt w Brazylii. Reprezentacja Polski pozostanie bez trenera?

Paulo Sousa, fot. PZPN
Paulo Sousa, fot. PZPN
Brazylijskie media informują, że selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa w poniedziałek podpisze kontrakt z Internacionalem Porto Alegre. To oznacza, że zostawi naszą kadrę przed marcowymi barażami.

Nie CR Flamengo, ale też Brazylia

Wcześniej informowano, że Sousa może zostać szkoleniowcem CR Flamengo. Ale tu sprawa się wyjaśniła i drużynę z Rio de Janeiro przejmie trener Benfiki Lizbona Jorge Jesus - poinformowały portugalskie media.

Okazuje się, że Brazylia cały czas kusi Portugalczyka i wszystko wskazuje na to, że trener biało-czerwonych już w poniedziałek podpisze dwuletni kontrakt z Internacionalem Porto Alegre.

Dwuletni kontrakt z Internacionalem Porto Alegre

Brazylijski portal Globo Esporte wskazuje, że Sousie zostały już przedstawione cele na sezon, polityka transferów i kwestie finansowe.

Przedstawiciele klubu z Porto Alegre w niedzielę mają się zjawić w Portugalii. Sousa dzień później podpisze kontrakt z Internacionalem – twierdzi Rodrigo Oliveira z Radio Gaucha.

Informację tę podaje również inny brazylijski dziennikarz Vagner Martis


Poprzednim trenerem Internacional Porto Alegre był Diego Aguirre.

Sousa: Nie chcę dementować każdej plotki

- Nie jestem w stanie - i nie chcę - dementować każdej plotki, która mnie dotyczy. Od wtorku, kiedy rozmawialiśmy po raz ostatni, nic się nie zmieniło: w Polsce wciąż mam ważny kontrakt, a moim celem jest mecz z Rosją, tylko to mam w głowie. Czy była propozycja z Brazylii? Oferty były i są, nie ukrywam tego. Ale wiele informacji to plotki, do których nie warto się odnosić - mówił jeszcze w czwartek Sousa w rozmowie z Interią, dopytywany o kontrakt z CR Flamengo.

Jak dodał, cały czas przygotowuje się na marcowe mecze barażowe.


ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport