Brutalnie pobił pracownicę poczty, bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki

Zdjęcie z monitoringu policji
Zdjęcie z monitoringu policji
Policja w Zabrzu poszukuje mężczyzny, który pobił pracownicę placówki pocztowej. Kobieta zwróciła mu uwagę, żeby założył maseczkę, a ten zaczął się na niej wyżywać.

Pobił pracownicę placówki pocztowej

Do zdarzenia doszło 5 listopada 2021 roku, ale dopiero teraz policjanci opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać jak niezidentyfikowany jeszcze mężczyzna bije pracownicę agencji pocztowej.

Do zdarzenia doszło w  placówce przy ul. Hermisza 10 w Zabrzu. Mężczyzna wszedł bez maseczki na twarzy do agencji pocztowej. Kiedy pracownica zwróciła mu uwagę, by ją założył, rozwścieczony zrzucił stojący na ladzie towar.

Kobieta próbowała go zatrzymać i wyszła za nim na zewnątrz. Wtedy mężczyzna zaczął ją bić. Okładał wielokrotnie pięścią, również w tył głowy.

Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zabrzu proszą wszystkich, którzy rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę albo byli świadkami zdarzenia, o kontakt pod nr tel. 47 8543 610, 47 8543 611 lub z najbliższą jednostką policji.

Wściekli klienci aptek

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś reaguje agresją na prośbę o nałożenie maseczki. Podobna sytuacja miała miejsce na warszawskim Bemowie. W aptece młody mężczyzna rozbił szybę oddzielającą farmaceutki od klientów, gdy usłyszał, że ma założyć maseczkę. Z kolei na Woli, również w aptece, inny mężczyzna przewrócił część stojaków z lekami i zaczął niszczyć inne elementy wyposażenia lokalu, bo również nie chciał założyć maseczki.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj144 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo