Co się wydarzy w 2022 roku? Przepowiednie jasnowidzów przerażają

fot. Pixabay
fot. Pixabay
W nowy rok patrzymy zawsze z nadzieją, ale i lękiem, co nam przyniesie. Według proroctw jasnowidzów, w 2022 roku czekają nas same złe rzeczy.

Ludzie będą uciekać z domów

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że wielu z nas będzie uciekać ze swoich domów.

- Totalny chaos. Będzie stan wyjątkowy lub wojenny. Polska podzieli się na trzy części. Na trzy regiony. Jeden z nich przyłączy się do innego kraju albo się odłączy. Nieprawdziwa informacja sprawi, że ludzie będą uciekać ze swoich domów z południa Polski na północ. Gdy będą uciekać, będą przekonani, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo. Zwłaszcza w Rzeszowie i Lublinie. Potem okaże się, że to nieprawda - mówi. 

Stan wojenny albo wyjątkowy

W kwestii polityki też nie jest różowo. - Nie będzie nowych wyborów, ale nie będzie rządził Sejm. Nikt nie będzie chciał wziąć władzy. Polską będą zarządzać urzędnicy. Nie będą nic tłumaczyć, tylko będą składać oświadczenia - twierdzi. Może być stan wojenny albo wyjątkowy. Jego zdaniem Polska zaczyna być rozgrywana od wewnątrz, ale siłami zewnętrznymi. Dojdzie do jakiejś sytuacji patowej. W mediach pojawi się postać wdowy po mężu polityku. 

Ludzie wyjdą na ulice

- Polski Ład więcej przyniesie szkody, niż pożytku. Ludzie wyjdą na ulicę, ale władza będzie tego chciała i nie będzie do nich strzelać - mówi Jackowski, cytowany przez "Super Express". Rządzącym te protesty mają być na rękę. Jako miasta, w których będą duże bunty wymienił Kraków i Gdańsk. - Ale krew się nie poleje - zastrzegł. W kraju mają również protestować TIR-owcy. 

Według jego wizji rząd będzie namawiał Polaków, by oszczędzali energię. Dojdzie też do jakiejś poważnej awarii, która będzie sabotażem. Polski Ład się nie sprawdzi, inflacja będzie wyższa. 

Prawda o koronawirusie wyjdzie na jaw

Zdaniem jasnowidza będzie ukrywana prawda o koronawirusie. Naukowcy dopiero w przyszłym roku poznają prawdziwe skutki zakażenia, jakie dolegliwości i konsekwencje spotkają tych, którzy się zakazili covid-19. Prawda będzie przerażająca. W dodatku w okolicach lutego mamy mieć do czynienia z "dwiema zarazami". 

Będzie wojna

Jasnowidz przewiduje także, że będzie wojna, ale nie na Ukrainie. - Zachód będzie wręcz zachęcał Putina, aby wkroczył na Ukrainę, ale ten tego nie zrobi. Stanowisko Zachodu wobec Ukrainy spowoduje, że przestaniemy wierzyć Stanom Zjednoczonym, że nas nie opuszczą w potrzebie. Wojna będzie na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie po to, aby osłabić Rosję. Wojna będzie o to, aby ropa była tania. Może też przez to nastąpić ogromny kryzys paliwowy. 

Polska wykluczona z UE

- Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej - mówi Jackowski. Ale Poznań, Łódź i Szczecin mają być w regionie, który pozostanie w UE, natomiast w regionie południowym i wschodnim będzie wielki kryzys gospodarczy i wszystkiego zacznie brakować. Emerytom będzie żyło się znacznie gorzej. 

Papież będzie słuchał Rydzyka

Ciekawą wizję Jackowski ma na temat o. Tadeusza Rydzyka: - Rozgłośnia Radio Maryja i telewizja Trwam, w 2022 roku zacznie przeżywać drugą młodość. I radio i telewizja będą zyskiwać nowych słuchaczy i odbiorców. Tadeusz Rydzyk w 2022 roku zacznie odgrywać na świecie coraz większą rolę. Z jego głosem i zdaniem zacznie liczyć się papież - twierdzi jasnowidz. 

Proroctwa Baby Wangi

Z kolei według proroctw Baby Wangi, zwanej "Nostradamusem z Bałkanów", w roku 2022 nadejdzie kolejna pandemia. Według Baby Wangi tym razem ma być ona skutkiem przebudzenia się wirusa dotychczas zamrożonego na Syberii. Powinniśmy przygotować się też na różne kataklizmy:  susze, trzęsienia ziemi i powodzie. W Indiach "szarańcza zaatakuje uprawy i działki rolne, powodując ogromny głód".

Baba Wanga przewidziała również, że w nadchodzącym roku ludzie jeszcze więcej czasu będą spędzać w wirtualnej rzeczywistości, a rzeczywistość zacznie mieszać się z fikcją.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości