YouTube/RMF24
YouTube/RMF24

Wysoka nagroda za informacje o sprawcach ataku na rodzinę Wojtunika

Redakcja Redakcja Afera podsłuchowa Obserwuj temat Obserwuj notkę 46
Paweł Wojtunik, były szef CBA, wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawców ostatniego ataku na jego rodzinę. Na informatora czeka 20 tys. zł.

Paweł Wojtunik, były szef CBA zapłaci 20 tys. zł osobie, która pomoże ustalić sprawców ostatniego ataku na jego rodzinę. Chodzi o włamanie, podczas którego nieznany sprawdza zadzwonił z jego telefonu do jego córki i powiedział, że "tata nie żyje".

20 tys. zł nagrody za pomoc

Córka Wojtunika odebrała telefon z numeru swojego ojca. Miała wówczas usłyszeć słowa: "twój tata nie żyje, nie oddycha, ja dzwonię z jego telefonu".

- Nie wiem, kim jesteście, czy jesteście gangsterami czy politykami, ale wam nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby was znaleźć i wszystko, żeby zmusić organy ścigania, żeby was znalazły - mówił Wojtunik podczas sobotniej konferencji.

- Jesteście po prostu bydlakami, łajdakami i kanaliami - ocenił.

Dziś Wojtunik ogłosił, że na osobę, która przekaże informacje w sprawie tego, kto może być sprawcą ataku, czeka wysoka nagroda - 20 tys. zł.

"Wyznaczam nagrodę w wysokości 20 000 złotych za informacje, które pozwolą ustalić oraz zatrzymać sprawców ostatniego ataku na moją rodzinę. Dyskrecja gwarantowana" - napisał na Twitterze.

Wielka trauma dla dziecka

Wojtunik wypowiedział się na temat sprawy w sobotnim wydaniu "Faktów po Faktach"

- To jest bardzo długa historia. To historia sześcioletnich nękań i prześladowań od czasu, kiedy odszedłem z CBA. To, co wydarzyło się dwa dni temu, jest jakąś eskalacją i finałem tego, co spotyka nas od sześciu lat - stwierdził. 

Wojtunik wyznał też, że jego córka bardzo mocno przeżyła ten telefon.

- Proszę sobie wyobrazić, co przeżyłyby państwa dzieci i, nie daj Boże, państwa starsi, schorowani rodzice - powiedział i dodał, że po tym telefonie coś w nim pękło i to dlatego będzie ścigał sprawców za wszelką cenę.

WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka