Ukraiński żołnierz do Kaczyńskiego: Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem…

Oleksandr Mazur to ukraiński żołnierz, który od początku od początku marca publikuje na Tik-Toku nagrania z frontu. W swoich najnowszych nagraniach mówi po polsku i zwraca się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o ukraińskich uchodźców w Polsce. Mówi jak jest...

Na początku nagrania Mazur dziękuje za pomoc, jaką Polacy niosą Ukrainie."My jesteśmy jak jeden naród, to jest coś niesamowitego" - powiedział.

Przyznał jednak, że jest 1 proc. rodaków, którzy… „napier…ą z gwinta” i jeszcze się tym chwalą w mediach społecznościowych, że są uchodźcami. Takie zachowanie ma, jak mówi Mazur, wk...ć ukraińskich żołnierzy, którzy codziennie ryzykują życiem walcząc z rosyjskim najeźdźcą.

Dalej zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego:

- Panie Jareczku, jeżeli policja zatrzymuje jakichś chłopaków, Ukraińców, jak odpier…ą jakieś numery, chleją, krzyczą coś. To żadne mandaty. Proszę ich odprawić na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Parę razu tu jeb…e, strzeli, i już całe życie mu się pić nie będzie chciało — stwierdza Mazur.

Tak samo ma być z Ukrainkami:

- Jak chodzą, tańczą, odpier…ą jakieś numery, to proszę też je odprawiać. Tutaj ręce też potrzebne. Żołnierze też chcą, aby im coś gotować. Jeżeli ktoś nie umie się zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to proszę bardzo odprawić go tutaj. Jeżeli ktoś głupek i nie zrozumiał, że wojna, to my tu bardzo szybko go wyszkolimy - dodaje.

Żołnierz prosi o jak najszersze udostępnianie jego wideo, żeby "Jareczek zobaczył".


To już kolejne takie nagranie kierowane do rodaków w Polsce, ale i do Polaków. W poprzednim Oleksandr Mazur przepraszał za niektórych ukraińskich uchodźców, Ukraińców, którzy teraz mieszkają w Polsce.

- Doszła do mnie infa, że pracować nie chcą, mieszkanie nie pasuje, jedzenie nie pasuje, do pracy nie chcą iść. Odpowiadam: prosta piłka, prosta sprawa, jak je..ie. Co się nie podoba, do Ukrainy, z powrotem. Tu jest co robić. Tu jest ku...a co odbudowywać. Te zniszczenia, trzeba ku...a pracować – grzmiał żołnierz.- Nie umiesz się zachować? Krótka piłka, dziękuję, do widzenia. Jak ja to zawsze mówię: bracia Polacy, jesteśmy razem. Dzięki, że jesteście z nami. Je...ć Putina, ku...ę i ku...syna – skwitował żołnierz. W podobnych słowach zakończył wideo z apelem do "Jareczka".

Posłuchajcie również wierszyka o Putinie. Zaczyna się słynnym zdaniem Stanisława Wyspiańskiego...W innych filmikach na Tikt-Toku Mazur prezentuje się z bronią, nucąc polskie piosenki disco-polo. Podbił już serca wielu polskich internautów.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj78 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka