źródło: YouTube / Max Kolonko - MaxTV
źródło: YouTube / Max Kolonko - MaxTV

Max Kolonko szokuje, padły wulgaryzmy. Chce, by Polska napadła... Czechy

Redakcja Redakcja Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 46
Mariusz Max Kolonko niegdyś był poważnym dziennikarzem mediów publicznych i korespondentem w USA. Od kilku lat nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy. Na swoim kanale YouTube'owym nieustannie doszukuje się spisków oraz ogłasza się prezydentem "Stanów Zjednoczonych Polski". W jednym z najnowszych filmów Kolonko stwierdza, że Polska powinna zaatakować Czechy.

Kolonko nakłania do ataku na Czechy

— Wojska wpuszczamy. (...) Kupiliście te Abramsy? To dwieście Abramsów wpierdzielamy, wieziemy do Liberaca (przeinaczona przez Kolonko nazwa miasta Liberec – przyp. red.) — opowiada Kolonko w jednym z najnowszych filmów.

Podkreślił, że nie Polska nie potrzebuje na takie działanie żadnej zgody.

— Jaką zgodę? Wjeżdża Pan k***a 70-tonowym czołgiem przez granicę. (...) Barierka? Na 70-tonowy czołg? Przejedź przez tę barierkę i tyle — mówi Kolonko — Dwieście czołgów wjeżdża do Liberaca i zajmujemy cały Turów, ten cały rejon, który narzeka — przekonuje.

Kolonko wyśmiewa von der Leyen

Kolonko wspomniał o ewentualnej reakcji na takie działanie przewodniczącej KE Ursuli von der Leyen.

— A jak panienka Urszula von der Leyen, von der Fumfel, przyjdzie hrabianka i będzie mówiła "Co to znaczy?", ja powiem "Hrabianka, weź sp******aj — mówi Kolonko. YouTuber zakpił z wizyty przewodniczącej KE w Kijowie.

— Widzieliście, co ona zrobiła w Ukrainie? Pojechała na Ukrainę i wręczyła Zelenskiemu dyplom — tłumaczy Kolonko — On myślał, że dostanie broń, a ona mu dała dyplom przystąpienia symbolicznego do Unii Europejskiej — powiedział, po czym wybuchł śmiechem.RB


Zobacz

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości