Problemy syna Krzysztofa Krawczyka. Junior nie ma gdzie mieszkać

Syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk znów żyje w stresie i nie ma gdzie mieszkać. Źródło: Krzysztof Igor Krawczyk/Facebook
Syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk znów żyje w stresie i nie ma gdzie mieszkać. Źródło: Krzysztof Igor Krawczyk/Facebook
Syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk znów żyje w stresie i nie ma gdzie mieszkać. Informację o ciężkiej sytuacji Krzysztofa juniora przekazał "Faktowi" Zbigniew Rabiński, który od lat wspiera syna zmarłego artysty w Studiu Integracji.

Jak informuje Rabiński, syn Krawczyka musi wyprowadzić się z mieszkania swojej partnerki Katarzyny Filipiak. W małym lokum, oprócz syna artysty mieszka mama Katarzyny, która jest niepełnosprawna, a Krzysztof Igor Krawczyk dzieli malutki pokój z jej córką. Właśnie z tego powodu schorowana kobieta poprosiła go o wyprowadzkę. 

Krzysztof Igor zameldowany jest w mieszkaniu po babci, lecz nie może tam wrócić, gdyż mieszka tam teraz żona zmarłego brata Krzysztofa Krawczyka wraz z synem. Według Rabińskiego pomiędzy kobietą, a synem artysty często dochodziło do spięć. 

Apel o pomoc 

49-letni mężczyzna nie ma swojego lokum i od lat stara się o to, aby mieszkanie zapewniło mu miasto. Zbigniew Rabiński twierdzi, że choć Krzysztof dostał zapewnienie, to może potrwać jeszcze kilka lat zanim otrzyma swój kąt. Zdaniem menedżera Krzysztofa Cwynara, miasto obawia się, że Krawczyk junior nie będzie miał z czego opłacać czynszu.

– Krzysztof potrzebuje teraz dachu nad głową. Denerwuje się, a to niestety nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia. Przy jego chorobie potrzeba spokoju, a tego spokoju on nie ma. Stowarzyszenie myśli jak mu pomóc, może uda się zorganizować jakieś pieniądze, by mu coś wynająć, ale to nie jest takie proste. Gdy Krzyś jest w Stowarzyszeniu na zajęciach, na chwilę zapomina, jest aktywny, śpiewa, bo to kocha, a potem wychodzi i wraca do miejsca, gdzie go nie chcą – powiedział "Faktowi" Rabiński.

Jak zdradziła partnerka Krzysztofa Igora Krawczyka, cierpi on na padaczkę o "ciężkiej postaci". Z powodu choroby jej partner musi zmagać się z wieloma ograniczeniami: przestrzegania godzin podawania leków przeciwpadaczkowych, odpowiednią długością snu, odpowiednie i regularnym odżywianiem, nawadnianiem organizmu, a także unikaniem bodźców, mogących wywołać atak padaczki.

MP


Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości