Camilla Cabello podbija muzyczny świat. Fani w Paryżu woleli jednak oglądać piłkarzy Realu i Liverpoolu. Fot. PAP/EPA
Camilla Cabello podbija muzyczny świat. Fani w Paryżu woleli jednak oglądać piłkarzy Realu i Liverpoolu. Fot. PAP/EPA

Gwiazda muzyki uświetniła finał Ligi Mistrzów. A potem żaliła się na zachowanie kibiców

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Camila Cabello wystąpiła przed finałem Ligi Mistrzów w Paryżu. Podobnie jak mecz Liverpool-Rea Madryt, tak i jej show rozpoczęto z ponad półgodzinnym opóźnieniem. Amerykańska gwiazda żaliła się, że kibice dopingowali głośno swoje drużyny w trakcie koncertu.

Pochodząca z Hawany artystka zaśpiewała na Stade de France hity takie, jak "Havana" i "Seniorita". 25-latka, tak samo jak piłkarze, nie była zachwycona wyraźnym opóźnieniem finału Ligi Mistrzów - aż o 36 minut z powodu zamieszania z kibicami Liverpoolu przed stadionem. Cabello na scenie nie dała po sobie poznać zdenerwowania, choć kibice w czasie show głośno dopingowali swoich piłkarzy. Cabello nie zrozumiała, że to dla piłkarskich emocji kilkadziesiąt tysięcy ludzi zjawiło się w Paryżu. 

Zobacz: 

Bo Hopkins nie żyje. Aktor znany z "Dynastii" miał 80 lat

Mocne słowa w stronę Rzeźniczaka. "Odwiedza chorego syna raz na dwa miesiące"

"Oko na niedzielę". Kontrowersyjny ksiądz ma program w prawicowej telewizji

- Odtwarzam nasz występ i nie mogę uwierzyć, że ludzie śpiewali hymny swoich drużyn tak głośno podczas naszego występu. Mój zespół i ja pracowaliśmy bez wytchnienia przez tak długi czas, aby wprowadzić odpowiednie wibracje i dać dobre show - napisała dwie godziny po zakończonym finale Champions League Cabello.  


- Bardzo niegrzecznie, ale nieważne. Cieszę się, że wam się podobało - dopisała piosenkarka. Wpisy z jej oficjalnego konta na Twitterze zniknęły. Cabello prawdopodobnie sama je usunęła, bo naraziła na szwank swoją reputację. 


image

Kibice szybko zapomnieli o występie Amerykanki - Real Madryt pokonał Liverpool w emocjonującym finale 1:0 po golu Viniciusa i zgarnął 14. puchar w najważniejszych piłkarskich rozgrywkach klubowych. 

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj6 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport