Poczta Polska z oświadczeniem. "Nie ignorujemy niepokojących sygnałów"

Poczta Polska opublikowała oświadczenie ws. skargi ministra Cieślaka na naczelniczkę placówki w Pacanowie.
Poczta Polska opublikowała oświadczenie ws. skargi ministra Cieślaka na naczelniczkę placówki w Pacanowie.
Poczta Polska opublikowała na swojej stronie internetowej oświadczenie w związku ze sprawą naczelniczki placówki w Pacanowie, która skarżyła się ministrowi Michałowi Cieślakowi na drożyznę.

— W związku z nieprawdziwymi informacjami, pojawiającymi się w przestrzeni medialnej, Poczta Polska informuje, że naczelniczka Urzędu Pocztowego w Pacanowie pozostaje pracownikiem na niezmienionym stanowisku — czytamy w oświadczeniu.

— Spółka stanowczo protestuje przeciwko przypisywaniu sytuacji kontekstu politycznego i wykorzystywaniu w bieżących sporach politycznych — podkreślono.

Skarga ministra Cieślaka

Poczta informuje o skardze, którą wniósł minister Michał Cieślak.

— W przedmiotowej sprawie Klient wniósł skargę na zachowanie naczelniczki UP w Pacanowie. Zgodnie z obowiązującymi procedurami poprosiliśmy pracowniczkę o ustosunkowanie się do przedstawionych uwag. Od poniedziałku 6 czerwca naczelniczka przebywa na zaplanowanym wcześniej przez siebie urlopie — poinformowano.

Trwa postępowanie wyjaśniające

Poczta Polska zaznacza, że trwają wyjaśnienia omawianej sytuacji. Podkreślono też, że spółka "dba o kulturę i szacunek wobec innych w miejscu pracy".

— Dbamy o wysokie standardy obsługi Klienta, dlatego jesteśmy w trakcie wyjaśniania wszelkich okoliczności przywołanej sytuacji. Każdą skargę na jakość świadczonych usług rozpatrujemy indywidualnie. Od naszych pracowników wymagamy postępowania zgodnie z obowiązującym w Spółce kodeksem etyki — czytamy. — Poczta Polska dba o kulturę i szacunek wobec innych w miejscu pracy, dlatego nie ignorujemy niepokojących sygnałów, zgłaszanych zarówno przez Pocztowców, jak i Klientów odwiedzających nasze placówki — podsumowano.


RB


Czytaj dalej:

Wjechał samochodem w ludzi w centrum Berlina. Są ranni, ofiara śmiertelna

Naczelniczka Poczty Polskiej w Pacanowie straci pracę? Minister skarży się na kobietę

Nieoficjalnie: jest następca Kaczyńskiego w rządzie. Obejmie ważną funkcję

Zaskakujące wyniki sondażu. Jesteśmy podzieleni ws. kamieni milowych i KPO

Trzaskowski o podwyżkach za parkowanie w stolicy. Twierdzi, że to tylko mała waloryzacja

Lubię to! Skomentuj80 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka