Niesamowity filmik z kadyrowcem. Nagrywał w kryjówce, gdy spadł na niego pocisk

Ostatnie chwile w życiu kadyrowca na froncie.
Ostatnie chwile w życiu kadyrowca na froncie.
Portal Nexta udostępnił nagranie jednego z bojowników Ramzana Kadyrowa, który chwilę później zginął od ukraińskiego pocisku. Na filmiku widać moment wybuchu nad głową najemnika, który walczył w sojuszu z rosyjskim okupantem na Ukrainę.

Rzadko widzimy takie filmy z frontu wojennego. Żołnierz czeczeńskich najemników w rosyjskim mundurze prowadził relację live. Na jego nieszczęście, wtedy trwał ostrzał ze strony wojsk ukraińskich. Mężczyzna pokazał, jak się ukrywa. Gdy doszło do ostrzału, wypowiedział ostatnie słowa "Achmat to potęga". 

Zobacz: 

Pierwszy transport zboża z portu w Odessie od wybuchu wojny

Maciej Stuhr na jednej scenie ze Stingiem. "Myślę, że nieprzypadkowo się tam znalazłem"

Oryginalny sposób Niemców na kryzys energetyczny. Światła będą wyłączane

Pozdrawiał Kadyrowa seniora

Było to oddanie hołdu dla ojca obecnego przywódcy czeczeńskich rebeliantów, Ramzana Kadyrowa - Achmata. Achmat Kadyrow zginął w 2004 roku w zamachu na stadionie w Groznym, zorganizowanym przez Szamila Basajewa. 

W ostatnich dwóch sekundach nagrania widać moment wybuchu nad głową członka armii Kadyrowa, która poluje na ukraińskie siły zbrojne. 


Kadyrowcy od początku inwazji demonstrują w mediach społecznościowych broń i swoje umiejętności, choć najczęściej upubliczniają filmiki ze strzałami, oddanymi w powietrze. Ramzan Kadyrow wielokrotnie groził prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu śmiercią. Niedawno też straszył, że po Ukrainie przyjdzie czas na "demilitaryzację" NATO - w tym Polski.

GW 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka