Nocna awantura w Słupsku. Adwokat raniła nożem 2 mężczyzn i pijana próbowała odjechać

Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Zdjęcie ilustracyjne.
Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Zdjęcie ilustracyjne.
Policja zatrzymała słupską adwokat Katarzynę R. w nocy z piątku na sobotę po tym, jak raniła nożem dwóch mężczyzn, a następnie pijana wsiadła do samochodu i chciała uciekać. Podczas próby zatrzymania naruszyła nietykalność funkcjonariuszy.

Nocna awantura podczas zakrapianej imprezy

Jak podaje "Dziennik Bałtycki", w piątek około godziny 23 w mieszkaniu przy ul. Lelewela doszło do awantury, w której brała udział słupska adwokat Katarzyna R. oraz dwaj mężczyźni w wieku 36 i 39 lat. Cała trójka imprezowała i piła alkohol. Podczas kłótni Katarzyna R. wzięła nóż i zaatakowała swoich towarzyszy. Jednemu z nich miała zadać cios w pośladek, drugiego ugodziła w brzuch i szyję. Obaj trafili do szpitala. Ten lżej ranny już go opuścił, drugi przeszedł operację.

Zobacz: Czworo poszkodowanych w wypadku w Chorwacji wróciło do Polski rządowym samolotem

Adwokat szarpała się z policjantami

Adwokat krótko po tym zdarzeniu została zatrzymana przy ul. Hubalczyków przez policyjny patrol, który wcześniej otrzymał zgłoszenie o napaści dokonanej przez kobietę odpowiadającej rysopisowi poszukiwanej. 39-latka wsiadła do auta i próbowała nim odjechać, ale była tak pijana, że auto uderzyło w sąsiedni budynek.

Wg 'Dziennika Bałtyckiego" zatrzymanie 39-latki było przebiegało burzliwie. Kobieta wyrywała się mundurowym i wyzywała policjantów, naruszając ich nietykalność. Adwokat nie chciała poddać się badaniu na zawartość alkoholu na miejscu. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy i pobrali krew do badań.

Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słupsku

Katarzyna R. przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Postępowanie w sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

Jak informuje adwokat Ryszard Bochnia, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie, Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Koszalinie wszczął postępowanie dyscyplinarne w całej sprawie.

ja

Czytaj także:

Niespodziewany "efekt Tuska" w PO. Schetyna i Trzaskowski zawierają sojusz

Materna został zwolniony z "Newsweeka". Po odejściu nie zabrakło uszczypliwości

Ceny gazu rosną, a będzie jeszcze drożej. Jest sposób, by zaoszczędzić

Tworzył teorie spiskowe. Zapłaci odszkodowanie rodzicom zamordowanego dziecka


Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo