Kinga Rusin w najnowszym wpisie na Instagramie złożyła życzenia noworoczne swoim obserwującym. Dziennikarka dosadnie wspomniała o PiS. (fot. Instagram/Kinga Rusin)
Kinga Rusin w najnowszym wpisie na Instagramie złożyła życzenia noworoczne swoim obserwującym. Dziennikarka dosadnie wspomniała o PiS. (fot. Instagram/Kinga Rusin)

Życzenia Kingi Rusin na 2023 rok z luksusowych wakacji. Nawrzucała PiS jak tylko się dało

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 141
Kinga Rusin w nowym wpisie na Instagramie złożyła swoim obserwującym życzenia. Wśród nich wymieniła głównie "odejście PiS". — W 2023 życzymy Wam i nam odejścia PiSu, prymitywnej, pozbawionej skrupułów garstki nieudaczników i fundamentalistów, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny i zadłużyli go na dziesięciolecia — napisała dziennikarka.

Rusin dosadnie o PiS

Kinga Rusin od kilku lat spędza zimy poza Polską. W nowym wpisie na Instagramie podkreśla, że od trzech lat, wraz ze swoim partnerem życiowym i biznesowym – Markiem Kujawą – odbywa podróż dookoła świata. W najnowszym wpisie postanowiła złożyć też życzenia noworoczne swoim obserwującym, w których dziennikarka dosadnie wspomniała o partii PiS.

— W 2023 życzymy Wam i nam odejścia PiSu, prymitywnej, pozbawionej skrupułów garstki nieudaczników i fundamentalistów, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny i zadłużyli go na dziesięciolecia — napisała Kinga Rusin.

Sylwester Kingi Rusin

Dalej Rusin opisała też, w jaki sposób świętowała Sylwestra.

— Sylwester świętowaliśmy… przez kilka dni, tak, jakby marzenia już się spełniły. W naszej, trwającej już trzeci rok, podróży dookoła świata (właśnie objechaliśmy indyjski Radżastan) zdarza nam się wracać do miejsc, w których wcześniej byliśmy, o ile są naprawdę wyjątkowe — pisze była gwiazda TVN. — Meksykański Jukatan jest idealny na noworoczną imprezę! W żadnym innym miejscu nie znaleźliśmy takiego klimatu do zabawy, takiej odlotowej muzyki i pysznego jedzenia jak tu - czytamy pod galerią zdjęć w tropikalnej scenerii — chwali się Kinga Rusin.

"Macie wspaniałe i hojne serca"

Do swojego wpisu Kinga Rusin dołączyła kilka zdjęć, na które – jak napisała we wpisie – "namówił ją" Marek Kujawa.

— PS. Marek namówił mnie, jak co roku, na noworoczną mini sesję zdjęciową na plaży (efekty w galerii) — pisze dziennikarka. Na koniec dodała również, że jest wdzięczna za chęć działania w kontekście wsparcia Ukrainy.

— Po naszym świątecznym wsparciu dziecięcego telefonu zaufania 116-111 i rozpoczęciu zakupu generatorów prądu dla domów dziecka w Ukrainie wielu z Was też ruszyło z pomocą! Macie wspaniałe i hojne serca! — podsumowała Kinga Rusin. Jej wpis polubiło jak dotąd prawie 15 tysięcy użytkowników.

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości